"ONZ nakazuje Kościołowi, by pozwolił dzieciom na seks”

O wyrażanie jednoznacznego protestu w sprawie raportu Komitetu Narodów Zjednoczonych ds. Praw Dziecka w Genewie apeluje Austin Ruse, szef Katolickiego Instytutu Praw Człowieka i Rodziny ( C-FAM) z siedzibami w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

Zdaniem znanego obrońcy życia i rodziny, oenzetowscy autorzy dokumentu jednoznacznie nakazują Kościołowi katolickiemu, by zrezygnował ze swego nauczania w takich kwestiach jak antykoncepcja, aborcja czy homoseksualizm. „Komitet ONZ nakazuje Kościołowi, by pozwolił dzieciom na seks i aborcję” – streszcza dosadnie raport amerykański działacz.

Ruse przypomina, że „ten alarmujący, a nawet obrzydliwy raport” powstał po tym, jak przez 8 godzin Komitet przesłuchiwał przedstawicieli Watykanu. Zwraca też uwagę, że działania te są powiązane z kampanią, jaką zainicjowała pseudokatolicka, proaborcyjna organizacja "Catholics for Choice". Celem kampanii „See Change Campaign” jest usunięcie Stolicy Apostolskiej z Organizacji Narodów Zjednoczonych i zredukowanie statusu Stolicy Apostolskiej z obserwatora do zwykłej organizacji pozarządowej. W ten sposób ograniczony mógłby zostać wpływ głównego obrońcy życia i rodziny na kształt uchwalanych regulacji międzynarodowych. Wśród organizacji, którym najbardziej zależy na ograniczeniu roli Watykanu w tym międzynarodowym gremium Ruse wymienia takie wpływowe instytucje jak: Federacja Planowego Rodzicielstwa (PPF), proaborcyjna grupa Marie Stopes International, Centrum Praw Reprodukcyjnych i zajmująca się edukacją seksualną SIECUS (Sexuality Information and Education Council of the United States).

Ruse wzywa do wyrażenia swego stanowiska i włączenia się do kampanii w obronie Stolicy Apostolskiej przy ONZ. Swą deklarację poparcia można podpisać na stronie www.defendtheholysee.com. Jednocześnie zwraca uwagę, że deklarację poparcia mogą podpisywać nie tylko katolicy, ale ludzie różnych wyznań i religii, którym zależy na obronie wolności religijnej, życia i rodziny.

«« | « | 1 | » | »»
 • hrabia
  06.02.2014 16:51
  Jeszcze troche i uwierze ze to dzieci molestowaly ksiezy,a nie odwrotnie.
 • agnostos
  06.02.2014 20:10
  Klasyczny chwyt erystyczny: "ONZ coś nakazuje kościołowi - seks dziecięcy". Wzmocnienia argumentacji przeciwnika, żeby łatwiej było wykazać absurdalność lub niemoralność takiego stanowiska ... Przypominam: erystyka to nauka jak przekonać innych o swojej racji, gdy się jej nie ma. A przecież Chrystus mówił: wasza mowa powinna być - tak tak, nie nie. Erystyka usiłuje wmówić tak zamiast nie.
 • Savonarola
  06.02.2014 23:01
  Kosciol przez wiele lat pozwalal swoim "duszpasterzom" na seks z dziecmi i ukrywal przed swiatem wszelkie afery zwiazane z pedofilia wsrod ksiezy...Przygaldal kosciol garnkowi,a samsmole...Moze skandal wsrod czlonkow Legionow Chrystusa i jego zalozyciela jest dobrym tego przykladem?
 • MacBlacker
  09.02.2014 10:06
  Pytanie za tysiąc punktów - co dobrego zrobiła ONZ dla świata i ludzkości?

Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )
  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  13°C Wtorek
  rano
  23°C Wtorek
  dzień
  24°C Wtorek
  wieczór
  20°C Środa
  noc
  wiecej »