Kiedy premier Beata Szydło opuści szpital?

Jeżeli wszystko będzie w porządku, premier Beata Szydło opuści szpital w ciągu najbliższych dni - powiedziała w środę szefowa jej gabinetu Elżbieta Witek. Dodała, że premier czuje się dobrze.

Witek pytana w TVP Info, kiedy premier wyjdzie ze szpitala, odpowiedziała: "Nie powiemy, czy dziś czy jutro. Zostawmy to lekarzom".

"Pani premier wie, że jest po takim wypadku, jest w szpitalu, jest podporządkowana decyzjom lekarzy, którzy prowadzą badania kontrolne. Jeżeli będzie wszystko w porządku, a już przechodzi te pierwsze rehabilitacyjne ćwiczenia, myślę, że to będzie w ciągu najbliższych dni, ale czy to będzie dzisiaj, jutro czy pojutrze, tego nie powiemy, o tym zdecydują lekarze" - podkreśliła szefowa gabinetu premier. "Pani premier jak na taki wypadek czuje się dobrze" - dodała.

Witek zdementowała także informacje pojawiające się w niektórych mediach o tym, że premier może mieć złamania. "Zamieszczanie w tabloidach zdjęć sugerujących, że są jakieś złamania... To są zdjęcia fałszywe. (...) Mówienie o złamaniu kości strzałkowej, naprawdę, to jest kompletna bzdura" - podkreśliła.

Dodała, że dlatego między innymi Szydło zdecydowała się, żeby porozmawiać z telewidzami i podziękować za "bardzo dużo życzeń, płynących nie tylko z Polski, ale z całego świata". "Nie tylko ona je odbierała, ale także my, jako współpracownicy. To jest naprawdę bardzo miłe i budujące, że ludzie z taką sympatią podchodzą" - powiedziała szefowa gabinetu premier.

Witek zaznaczyła, że nie chce komentować złośliwości i hejtu, który pojawiał się w związku z wypadkiem premier. "Ten hejt jest, był i myślę, że będzie. Na to pewnie nie znajdziemy dobrego sposobu, ale te najbardziej obraźliwe (wpisy), takie wulgarne, zwłaszcza te, które pojawiają się na Facebooku, są do zidentyfikowania. Przecież nie jest tak, że można być bezkarnym w sieci" - podkreśliła.

W piątek ok. godz. 18.30 w Oświęcimiu doszło do wypadku, w którym poszkodowana została premier Beata Szydło. Rządowa kolumna trzech samochodów (pojazd premier jechał w środku) wyprzedzała fiata seicento. 21-letni kierowca przepuścił pierwszy samochód, a następnie miał zacząć skręcać w lewo i zderzyć się z autem, w którym była szefowa rządu. Oprócz niej poszkodowani zostali dwaj funkcjonariusze BOR z tego samochodu, w tym kierowca. We wtorek Prokuratura Regionalna w Krakowie przedstawiła 21-letniemu kierowcy zarzut nieumyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, zagrożonego karą do 3 lat więzienia.

«« | « | 1 | » | »»
 • Gość
  15.02.2017 11:22
  Dużo zdrowia, pani premier i opieki Bożej zyczę pani i całej ekipie dobrej zmiany, bo demony próbuja usilnie was zniszczyć.
 • Gość
  15.02.2017 11:47
  W ścisłym zarządzie pani Witek albo inny spin-doktor wymyślili, by każdą krytykę, nawet tę najbardziej słuszną nazywać hejtem, bo hejt kojarzy się negatywnie, zaś krytyka mogłaby być uznana za zasadną i prawdziwą. Ponadto proszę zauważyć, że w tzw międzyczasie młody Morawiecki wymierzył pani premier policzek, a nawet dwa. Pierwszy to to, że wprowadził pod jej nieobecność swój program pobożnych życzeń, a dwa naprędce wniesiono pod obrady sprawę pigułki dzień po - ellaOne, który to temat byłby być może albo jest bardzo niewygodny dla matki kleryka.
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-bochenek-wszystkie-srodki-antykoncepcyjne-sa-na-recepte-nie-,nId,2352667#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 • Gość
  15.02.2017 12:17
  Myślę, że Pani premier zastanawia się nad dymisją. To dobra chwila. Jeszcze nie jest za późno, a z ministrem wojny i tak nie wygra.
 • Gość
  15.02.2017 12:20
  Kiedy Pani premier zostanie przesłuchana?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )
  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  13°C Wtorek
  rano
  23°C Wtorek
  dzień
  24°C Wtorek
  wieczór
  20°C Środa
  noc
  wiecej »