Start Wiara TV w jakości HD

Uwaga! Uwaga! Już jutro na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych w całym kraju pojawi się nowy, tematyczny kanał telewizyjny – Wiara TV!

Jak zapewniają twórcy Wiara TV, powstanie kanału możliwe stało się m.in. za sprawą wystrzeleniu w kosmos pierwszego polskiego satelity Lem.

- To właśnie dzięki niemu sygnał telewizyjny docierać będzie na ziemię, a wiarowy kanał znajdzie się na cyfrowym multipleksie, kultipleksie, maksipleksie i peweksie – powiedział w rozmowie z nami dyrektor programowy stacji, mgr inż. Trolliusz Forumowiczowski.

Jak zapewnia dyrektor Forumowiczowski, Wiara TV ma być konkurencją głównie dla Religii TV i telewizji Trwam.  Pytanie tylko, czy uda się zdystansować tych dobrze znanych widzom nadawców?

- Bez wątpienia! – nie kryje entuzjazmu szef nowo powstałej stacji. – Wszystko za sprawą naszych programów autorskich oraz filmów fabularnych, na pokazywanie których mamy całkowitą wyłączność.

Jednym z największych przebojów stacji ma być program krajoznawczy „Z Saxonem na przełaj”. W pierwszym odcinku podróżnicy Johny Gavin i Georgio Mireccio opowiedzą o swojej pełnej przygód wyprawie do Backupulco w trakcie której starli się m.in. z ogromną barakudą i złowieszczym dragonfly'em.

Hitem będzie zapewne także cykl przyrodniczy „W przyklasztornym ogrodzie”. W premierowym epizodzie brat Celnik szczegółowo doradzi widzom jak pielęgnować iglaki, zaś znany ornitolog, dr Zyzga opowie o nowoodkrytych gatunkach ptaków – jotce bogatce i kawoszu gawędziarzu. Dowiemy się także, czy macura górska, to dobry gatunek gadziny do hodowania w domowym terrarium.  

Największym magnesem dla widzów mają być jednak filmy. Pierwszego dnia o godzinie 20:00 na antenie pojawi się międzynarodowa superprodukcja o Hansie Klossie. W obsadzie m.in. Sylvester Stallone, Jennifer Lopez, Woody Allen, Angelina Jolie, Salma Hayek, czy Arnold Schwarzeneger:

pisiorfx Hans Kloss 2012 Trailer

***

Ta wiadomość to oczywiście primaaprilisowy żart :)

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  25 26 27 28 29 30 1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31 1 2 3 4 5
  5°C Poniedziałek
  rano
  5°C Poniedziałek
  dzień
  5°C Poniedziałek
  wieczór
  2°C Wtorek
  noc
  wiecej »