Fotopułapka nie tylko w lesie... Gdzie warto ją zainstalować?

Fotopułapki są niezwykle przydatne. Pozwalają nie tylko monitorować zwierzynę, lecz także czuwać nad składem drewna. Odstraszają złodziei przed uszczupleniem zapasu belek. Co ciekawe, znajdują zastosowanie nie tylko w leśnej głuszy. Sprawdź, gdzie możesz zamontować kamerę!

Monitoring wizyjny

Nowoczesne fotopułapki możesz zamontować przy stawach hodowlanych lub składach drewna. Warto je również zainstalować w popularnych miejscach wywózek śmieci, by zweryfikować, kto szkodzi środowisku. Dzięki takim urządzeniom nikt nie może czuć się bezkarnie. 

Profesjonalne fotopułapki sprawdzą się w różnych sytuacjach. Monitorują ogród, działkę, dziedziniec, odstraszając nieproszonych gości. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, instalując ją koło domu lub garażu. Zazwyczaj fotopułapka pozostaje w trybie uśpienia, dlatego nie pobiera dużo energii. Aktywuje się dopiero wtedy, gdy wykryje ruch.

Dlaczego warto zainstalować fotopułapkę?

Jeśli budujesz dom na uboczu, zainwestuj w profesjonalną fotopułapkę. Dzięki temu zabezpieczysz materiały budowlane przed złodziejami. Proponowane fotopułapki są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu poradzą sobie w trudnych warunkach pogodowych. Wykazują wysoką odporność na deszcz, śnieg i ekstremalne temperatury. Możesz je umieścić w metalowej obudowie, aby zapewnić dodatkową ochronę. Sprawdzą się doskonale w trudno dostępnych miejscach. Jeśli wybierzesz odpowiedni kolor, fotopułapka nie będzie się rzucać w oczy.  

Proponowane urządzenia coraz częściej montuje się w miejscach użyteczności publicznej. Odstraszają wandali i hieny cmentarne. Zazwyczaj możesz je zobaczyć nieopodal parkingów i przystanków autobusowych.

Fotopułapki dla firm

Jeśli prowadzisz firmę i borykasz się z problemem kradzieży, włamania lub niszczenia mienia, zamontuj fotopułapki w strategicznych miejscach. Dzięki temu możesz złapać intruza na gorącym uczynku. Zamierzasz zainstalować urządzenie w miejscu, do którego nie dociera standardowe zasilanie? W takim razie zaopatrz się w kilka akumulatorków, kartę SIM i kartę pamięci. Fotopułapka zabezpieczy majątek firmy przed potencjalnym zagrożeniem.

Jeżeli chcesz zabezpieczyć zapasy, zainstaluj fotopułapkę koło sklepu, warsztatu lub magazynu. Zniechęca do włamań i aktów wandalizmu. Proponowane urządzenie szybko zrobi zdjęcie lub nakręci film, a następnie wyśle je do Ciebie. Dzięki temu możesz błyskawicznie zareagować. Jeśli nie chcesz żyć w ciągłej niepewności, zainstaluj fotopułapkę.

Na fotopułapki często decydują się też pszczelarze, sadownicy i ogrodnicy. W ten sposób chcą zabezpieczyć swój dobytek przed szabrownikami. Dzika zwierzyna również może zagrozić uprawom. Na szczęście, dzięki odpowiednio ustawionym urządzeniom można zminimalizować straty.

Profesjonalne akcesoria do fotopułapek

Jeśli zamierzasz zamontować takie urządzenie, przydadzą Ci się akcesoria do fotopułapek. Wyróżniają się wysoką jakością, dzięki czemu mogą Ci służyć przez długi czas. Oferta obejmuje akumulatorki, regulowane linki z zamkiem, karty pamięci, wydajne anteny i obudowy ochronne. Zwróć też uwagę na uchwyty i paski montażowe, kable do podłączenia zewnętrznego źródła zasilania i baterie alkaliczne. Jeśli chcesz korzystać z różnych źródeł podświetlania, nie kupując przy tym różnego rodzaju fotopułapek, zdecyduj się na iluminator podczerwieni 850 nm. Cechuje się wysoką wydajnością. Składa się z 30 diod LED z zasięgiem do 30 m.

 Fotopułapki działają niezawodnie zarówno w dzień, jak i w nocy. Wystarczy, że zdecydujesz się na iluminator podczerwieni. Zapewnia wysokiej jakości kolorowe i czarno-białe zdjęcia, niezależnie od warunków oświetlenia. Zadziała nawet w całkowitej ciemności.

Uchwyty i taśmy mocujące ułatwiają montaż fotopułapki na drzewie lub konarze. Proponowane akcesoria sprawdzą się świetnie w ogródku. W miarę możliwości zamontuj fotopułapkę 2-2,5 m nad ziemią.

Fotopułapki skutecznie zmniejszają ryzyko aktu wandalizmu i kradzieży. Sprawdzą się doskonale nie tylkow lesie, lecz także w tych miejscach, które chcemy zabezpieczyć przed rabusiami i wandalami.  

Artykuł sponsorowany

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| SPONSOROWANE

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
28 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
-1°C Sobota
rano
3°C Sobota
dzień
4°C Sobota
wieczór
2°C Niedziela
noc
wiecej »