Drodzy Czytelnicy, prosimy o ocenę naszej dotychczasowej pracy oraz o sugestie dotyczące Waszych oczekiwań - za pośrednictwem ankiety.
W 2023 roku minie 100 lat od ukazania się pierwszego numeru „Gościa Niedzielnego”. W tym czasie nasz tygodnik przechodził wiele zmian. Ufamy, że po każdej stawał się pismem coraz bardziej przyjaznym czytelnikom i lepiej spełniającym ich oczekiwania. Wyraźnym sygnałem, że ta intuicja jest słuszna, jest wysoka – druga – pozycja „Gościa Niedzielnego” w rankingu najchętniej czytanych tygodników w Polsce.
Bardzo dziękujemy Wam, drodzy Czytelnicy, za wierność naszemu tytułowi. Prosimy o ocenę naszej dotychczasowej pracy oraz o sugestie dotyczące Waszych oczekiwań – związanych z podejmowaną w „Gościu” tematyką, formą graficzną pisma oraz sposobem dystrybucji – za pośrednictwem ankiety. Liczymy na szczere opinie, również krytyczne. Będziemy wdzięczni za wskazówki, co możemy poprawić, zmienić, tak byście jeszcze chętniej i z większą przyjemnością sięgali po nasz tygodnik.
Należy ją wypełnić i włożyć do dołączonej do tego numeru zaadresowanej koperty, a następnie wrzucić do skrzynki pocztowej. Nie trzeba naklejać znaczka! Koszty wysyłki zostały opłacone przez Instytut Gość Media – wydawcę „Gościa Niedzielnego”.
Na wypełnione formularze czekamy do 30 kwietnia br.
Ankieta jest anonimowa, ale osoby, które podadzą nam swój adres oraz numer telefonu, oraz odpowiedzą na opisowe pytania dotyczące zalet i wad „Gościa Niedzielnego”, mają szansę otrzymać jedną z trzech nagród:
Dla uczestników ankiety przygotowaliśmy również 10 rocznych prenumerat elektronicznego wydania „Gościa Niedzielnego”.
Regulamin konkursu dostępny na: https://ankieta.gosc.pl
Okładka najnowszego wydania GN z ankietąWitało ich jako wyzwolicieli ok. 7 tys. skrajnie wyczerpanych więźniów.
Trump powiedział w sobotę, że "powinniśmy po prostu oczyścić" palestyńską enklawę.
Łączna liczba poległych po stronie rosyjskiej wynosi od 159,5 do 223,5 tys. żołnierzy?
Potrzebne są zmiany w prawie, aby wyeliminować problem rozjeżdżania pól.