Medalik na Chrzest - elegancka pamiątka Chrztu Świętego

Chrzest Święty dziecka jest sakramentem, na który czeka cała rodzina. Dzień wstąpienia maleństwa do wspólnoty chrześcijańskiej wyczekiwany jest przez najbliższych całym sercem. Wybierając się na tą uroczystość bez wątpienia należy się do niej odpowiednio przygotować. Szczególnie jeśli pełnimy rolę matki chrzestnej lub ojca chrzestnego. Również na barkach ukochanych dziadków spoczywa bardzo ważne zadanie - wybór prezentu. Niewątpliwie to najczęściej wybieranych, a tym samych najpiękniejszych należy medalik na Chrzest.

Medalik na prezent na Chrzest - wieloletnia tradycja

Złote medaliki to idealna pamiątka na całe życie. W naszej wierze i tradycji prezentów na Chrzest to właśnie ta biżuteria jest najchętniej wybierana, jako dowód chrześcijaństwa. Stanowi również ten najbardziej trafiony upominek, który po wielu latach będzie cudowną pamiątką Chrztu Świętego. Dołączony do medalików łańcuszek jest idealnym dopełnieniem niespodzianki dla dziecka.

W dzisiejszych czasach biżuteria to prezent na chrzciny, na który może sobie pozwolić każdy. Doskonałą alternatywą dla złotych medalików są te pozłacane lub wykonane ze srebra. Warto wiedzieć, że liczy się gest podarowany prosto z serca, a nie kruszec, z którego jest wykonany podarunek.

Szeroki wybór biżuterii dla dzieci możesz znaleźć w sklepie Prezenty na Chrzest. Każda z nich opatrzona jest personalizacją, która sprawia, że medaliki stają się jedyna w swoim rodzaju pamiątką na długie lata. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy listę 5 najpiękniejszych propozycji na każdą kieszeń. Sprawdź je wszystkie!

Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej

Niewątpliwie do najchętniej wybieranych złotych medalików należą te próby 585. To właśnie dlatego sklep Prezenty na Chrzest oferuje szeroką gamę takiej biżuterii. Tradycyjne medaliki na Chrzest, to te z wizerunkiem Matki Boskiej. Przedstawiona poniżej propozycja to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Na odwrocie medalika znajduje się grawer, który uczyni go indywidualnym prezentem. Całość umieszczona jest w biżuteryjnym pudełku z dedykacją, co jeszcze bardziej nadaje całości pamiątkowego charakteru.

Pozłacany naszyjnik na prezent na Chrzest

Coraz częściej na prezent na Chrzest dla dziewczynki wybiera się nie medalik, a zawieszkę na łańcuszku. Niezwykle pasującą do tej okazji jest ta z wizerunkiem aniołka. I choć złoto jest w cenie, to znakomitym rozwiązaniem jest wybranie pozłacanej biżuterii. Wykonanie jej za pomocą nowoczesnych technik jest niezwykle trwałe i cechuje się wysoką jakością. Właśnie taki jest komplet pozłacanej biżuterii zamknięty w białym pudełeczku. Kolorowa dedykacja umieszczona wewnątrz opakowania sprawi, że całość będzie pamiątką na całe życie.

Srebrny medalik z grawerem

W ofercie sklepu Prezenty na Chrzest znajduje się także srebrna biżuteria z Matką Boską. Jest ona cięższa od tej złotej, co może przełożyć się na jej trwałość. Podarowanie takiego medalika wraz z łańcuszkiem nie niesie ze sobą wysokich kosztów, za to dziecko może zyskać przepiękną pamiątkę najwyższej jakości. Srebrne medaliki mogą przyjmować różne kształty, na których odwrocie można wykonać personalizowany grawer. Wystarczy wpisać imię dziecka i np. rok urodzenia lub Chrztu Świętego - taki prezent na Chrzest to niespodzianka podarowana z miłości do maleństwa.

Złoty medalik na Chrzest

Złote medaliki na Chrzest, do których mamy wielki sentyment, to te z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Są niezwykle pożądane przez osoby głęboko wierzące, które silnie praktykują swoją przynależność do Kościoła. Takie medaliki są najczęściej wybierane na prezent na Chrzest od dziadków. W sklepie Prezenty na Chrzest można znaleźć je z możliwością wygrawerowania imienia, co cieszy się ogromnym uznaniem. Oczywiście taki medalik jest w komplecie z pasującym łańcuszkiem i pudełkiem z nadrukiem dedykacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój prezent na Chrzest Święty jest gotowy do wręczenia.

Srebrny medalik z Jezusem

Medaliki, które są równie często poszukiwane na Chrzest, to są te z wizerunkiem Jezusa. Wybierane są zazwyczaj na prezent dla chłopca. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał takiej biżuterii pod grawer w sklepie Prezenty na Chrzest znajdziesz srebrne medaliki z Jezusem. Sama postać Chrystusa jest 3D i jest umieszczona na srebrnym medaliku. To właśnie dzięki niemu na odwrocie można wykonać dość długą personalizacją, taką jak: Pamiątka Chrztu + Imię. Podobnie jak w przypadku każdej biżuterii także do tej dołączone jest pudełeczko z dedykacją w środku.

Medaliki na Chrzest z personalizacją

Medalik na Chrzest - elegancka pamiątka Chrztu Świętego

W ofercie sklepu Prezenty na Chrzest znajdziesz wysokiej jakości złote, pozłacane i srebrne medaliki na Chrzest. To niezwykle solidne materiały, które pozwalają na stworzenie solidnej biżuterii dla dzieci. Znajdziesz na niej wizerunki Matki Boskiej i postaci wzorowanych na religijnych obrazkach, co czyni je doskonałymi pamiątkami na Chrzest. Warto wiedzieć, że każdy wybrany przez Ciebie medalik będzie przygotowany do wysyłki w ciągu 48 godzin, dzięki czemu masz pewność, że Twój prezent dojdzie na czas. Przekonaj się o tym sam!

Artykuł sponsorowany

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| SPONSOROWANE

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Pobieranie.. Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
13°C Środa
rano
17°C Środa
dzień
18°C Środa
wieczór
15°C Czwartek
noc
wiecej »