Chrześcijańska lista przebojów w internecie

KAI

publikacja 27.10.2001 06:38

![][1]Listy przebojów muzyki chrześcijańskiej magazynu muzycznego "RUaH" można słuchać przez internet. Co tydzień kolejne notowanie w postaci pliku mp3 umieszcza na swojej stronie częstochowskie Radio Fiat [(www.radiofiat.com.pl)][2]. [1]: zdjecia/ruah.gif [2]: http://www.radiofiat.com.pl

Listy przebojów muzyki chrześcijańskiej magazynu muzycznego "RUaH" można słuchać przez internet. Co tydzień kolejne notowanie w postaci pliku mp3 umieszcza na swojej stronie częstochowskie Radio Fiat (www.radiofiat.com.pl).

Program prowadzi znany muzyk Janusz "Yanina" Iwański oraz Dariusz Ciszewski. Głosy na listę można oddawać na stronie www.ruah.pl.

Możliwość słuchania listy przez internet to kolejny element "rewolucji multimedialnej w muzyce chrześcijańskiej", o której pisaliśmy w czerwcu. Ruszył wtedy serwis internetowy magazynu muzycznego "RUaH". Pod adresem www.ruah.pl znalazł się magazyn muzyczny (prezentacja wybranych artykułów z pisma "RUaH"), zbiór felietonów, recenzje płyt, sylwetki muzyków oraz serwis informacyjny. Do dyspozycji jest sklep internetowy, zawierający kilkaset tytułów płyt, kaset, książek i śpiewników.

Jednak najważniejsza jest lista przebojów. Każdy, kto wejdzie na strony www.ruah.pl, może zagłosować na 5 wybranych piosenek. Można je usłyszeć na płytach kompaktowych dołączanych do kwartalnika "RUaH" lub ich fragmenty ściągnąć bezpośrednio ze strony.

Osoby, które nie mają dostępu do internetu, mogą głosować za pośrednictwem kuponów dołączonych do dwutygodnika "Niedziela Młodych", kwartalnika "RUaH" oraz miesięcznika "List". Na uczestników zabawy czekają nagrody muzyczne.