RUaH na święta: Rozpal płomień

a.

publikacja 24.12.2004 05:42

Jest już dostępny najnowszy numer kwartalnika RUaH. Oprócz płyty z nowym brzmieniem dołączona jest jeszcze jedna niespodzianka. (foto)

Redakcja wyjaśnia i zachęca: "Na Święta przekazujemy Wam wyjątkową płytę, która wyróżnia się oryginalnym brzmieniem. Oprócz znanych głosów – Katarzyna Kurzawska, Basia Włodarska, s. Anna Bałchan, Adam Rymarz, Leopold Twardowski, usłyszycie wielu debiutantów. Zapowiadają się bardzo obiecująco - Marta Florek, Ewa Broczek, Małgorzata Bieńkowska, Weronika Korthals, zespół Remont Duszy. Na płycie znajdziecie też najnowszą piosenkę zespołu Full Power Spirit z płyty HIP HOP Dekalog 2004, tytułową piosenkę „Rozpal serce” ilustrującą akcję charytatywną Caritasu na Boże Narodzenie 2004, a także piosenkę „Kiedyś wino i chleb” w wykonaniu Magdy Anioł, napisanej przez Adama Szewczyka z okazji Roku Eucharystycznego.

Wewnątrz numeru mnóstwo ciekawych materiałów – rozmowa o. Andrzeja Bujnowskiego z chłopakami z Positiv Ferment Sound System, ks. Grzegorz Ułamek przybliża nam relacje z młodymi w artykule „Księża kontra hip-hopowcy”, Marcin Jakimowicz w reportażu „Ręce do góry” przestrzega przed socjotechniką przy wielbieniu Boga. Ponadto coś spoza naszego polskiego podwórka - rozmowa Pawła Gzyla z Robertem Friedrichem’ Litzą o problemach współczesnego świata , Rafał Boniśniak opowiada o swojej podróży na Malwi, a Maleo - o fantastycznym festiwalu chrześcijańskim w Bułgarii. No i stałe rubryki – GOSPEL NA WARSZTACIE, Sarmacja wniebowzięta, Marek Horodniczy - o muzyce trance, Zapistnik Tosi Krzysztoń, newsy, recenzje, zdjęcia. I niespodzianka!!! KALENDARZ na rok 2005 ze zdjęciami zespołu DEUS MEUS.