Wyluzowani... na pielgrzymce

ks. Rafał Pastwa

publikacja 23.07.2014 11:50

Pielgrzymka? To samo życie. Nie można się ciągle modlić, śpiewać i iść na poważnie. Przede wszystkim to radość, bezpośredniość i autentyczne, nieskrępowane bycie sobą wobec Boga i ludzi.

Wyluzowani... na pielgrzymce Arch. Pielgrzymka Na pielgrzymce można się również świetnie bawić

Publikujemy galerię ciekawych, zabawnych zdjęć z poprzednich pielgrzymek. Prezentacja tych fotografii pokazuje, że młodzi ludzie autentycznie przeżywają swoją wiarę, a jednocześnie świetnie się bawią. Być może te zdjęcia pomogą podjąć decyzję o wstąpieniu na szlak pielgrzymi tym, którzy obawiają się o atmosferę w drodze na Jasna Górę. Jak widać to może być dobrze i miło spędzony czas wakacji.

Na pielgrzymkę trzeba zabrać podstawowe wyposażenie, także różaniec, Pismo św., wygodne buty, czy odpowiednie ubranie. Ale podstawą jest także dobry humor. Pątnicy podkreślają, że warto iść na pielgrzymkę, bo ta uczy pokory, pozwala nabrać dystansu do siebie oraz do innych. Zdjęcia w naszej galerii zdają się to potwierdzać. Nawet przy sporej ilości odcisków można być radosnym i pełnym szalonych pomysłów. Nadal czekamy na zdjęcia i świadectwa, które można przesłać na adres mailowy naszej redakcji lublin@gosc.pl. Z chęcią opublikujemy najciekawsze z nich. Natomiast podczas trwania tegorocznej Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę będziemy podawać na bieżąco informacje z trasy oraz zdjęcia. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.