Ryzyko ze szkła (grafiki)

Karol Białkowski /Ordo Iuris

dodane 08.02.2017 10:15

Zwolennicy procedury in vitro podkreślają dobrodziejstwo jakim jest możliwość sztucznego zapłodnienia, która daje szansę na urodzenie dziecka. Nie mówią jednak o tym, że u kobiet, które się jej poddają, wielokrotnie rośnie prawdopodobieństwo wystąpienia chorób, a u poczętych w ten sposób dzieci dodatkowo również wad genetycznych.

To kolejny argument przeciw przyjęciu przez Radę Miasta Wrocławia uchwały pozwalającej finansować in vitro z budżetu miasta (grafiki przygotował Instytut Ordo Iuris). Kliknij w obrazek, aby zobaczyć całość.

Ryzyko ze szkła (grafiki)   Na następnej stronie o zagrożeniach zdrowia u dzieci z in vitro.

Czytaj także:

Nowoczesna nie może się doliczyć

To kolejny argument przeciw przyjęciu przez Radę Miasta Wrocławia uchwały pozwalającej finansować in vitro z budżetu miasta (grafiki przygotował Instytut Ordo Iuris). Kliknij w obrazek, aby zobaczyć całość. Ryzyko ze szkła (grafiki)   Na następnej stronie o wadach genetycznych u dzieci po in vitro.

To kolejny argument przeciw przyjęciu przez Radę Miasta Wrocławia uchwały pozwalającej finansować in vitro z budżetu miasta (grafiki przygotował Instytut Ordo Iuris). Kliknij w obrazek, aby zobaczyć całość. Ryzyko ze szkła (grafiki)  

Na następnej stronie o zagrożeniu dla kobiet.

To kolejny argument przeciw przyjęciu przez Radę Miasta Wrocławia uchwały pozwalającej finansować in vitro z budżetu miasta (grafiki przygotował Instytut Ordo Iuris). Kliknij w obrazek, aby zobaczyć całość. Ryzyko ze szkła (grafiki)   Czytaj także:

Nowoczesna nie może się doliczyć