SZARE ANIOŁY w DOBRYM MIEJSCU - pokaz specjalny

Chrześcijańskie Granie - serwis z dobrą muzyką

dodane 09.06.2017 16:10

„Outcasts – Szare Anioły” już 10 czerwca 2017 (godz. 18:30). Po seansie spotkanie z promotorami i twórcami filmu w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, wejście B). Bilety do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

SZARE ANIOŁY w DOBRYM MIEJSCU - pokaz specjalny Chrześcijańskie Granie - serwis z dobrą muzyką Plakat z filmu "Outcasts - Szare Anioły"

„Outcasts – Szare Anioły” – to najnowszy film katolickiego, nowojorskiego studia „Grassroots Films” opowiadający o pracy ojców Franciszkanów w najtrudniejszych miejscach na ziemi. Ojcowie pomagają ubogim i zapomnianym ludziom naszej planety. Film powstawał 10 lat. Produkcję poleca Papież Franciszek. Film wg. portalu Aleteia USA jest najmocniejszym filmem w historii kina na temat wiary.

Film w Polsce ukazał się dzięki staraniom High Hope Films – firmie dwóch braci, pasjonatów: Macieja i Tadeusza Syka. Po pokazie będzie okazja do porozmawiania o filmie i kulisach jego powstawania.

Specjalny pokaz filmu o „Szare Anioły” – 10 czerwca 2017 o godz. 18:30 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3, wejście B, I piętro). Bilety do odbioru w sklepie Chrześcijańskie Granie (tuż obok sali kinowej) w godzinach pracy sklepu lub od 17.30 w dniu seansu.

Zwiastun filmu:

High Hope Films - Warsaw OUTCASTS - SZARE ANIOŁY - oficjalny zwiastun (HD)

Tagi: