Ach, co to był za ślub!

Grzegorz Kozakiewicz

publikacja 22.07.2017 19:47

Agnieszka Radwańska, gwiazda tenisa, i Dawid Celt, sparringpartner i drugi trener mistrzyni, wzięli dziś ślub w krakowskim kościele paulinów Na Skałce.

Ach, co to był za ślub! Grzegorz Kozakiewicz Ślub Agnieszki Radwańskiej z Dawidem Celtem odbył się 22 lipca 2017 r. w kościele paulinów na krakowskiej Skałce

Młoda para przyjechała do ślubu rolls-roycem z otwartym parasolem, żeby przed ślubem nie pokazywać twarzy paparazzim. Krakowski przesąd mówi, że otwarcie parasola w pomieszczeniu zamkniętym przynosi pecha, ale czy w samochodzie? Zobaczymy!

Tata Robert wzruszony poprowadził córkę do ślubu, świadkowali siostra „Isi”, Urszula, wraz z bratem Dawida, Błażejem. Gości było mrowie i to światowych. Małgorzata Socha, Jerzy Janowicz, Ryszard Krauze, Caroline Woźniacki, Angelique Kerber, Tomasz Hajto i inni. Wielu innych.

Weselicho, jak to w bogatym Krakowie, u Ziyada, we dworze w Tomaszowicach, ale stamtąd foto relacji nie będzie, bo ochrona imprezy była przejęta bardzo swoją rolą i agresywna jak mrówki.

Agnieszce i Dawidowi życzymy wiele szczęścia na nowej drodze życia, sukcesów w sporcie i w życiu! Szczęść Boże młodej parze!

Warto dodać, że zarówno Agnieszka Radwańska, jak i jej siostra Urszula, wspierają (będąc jej ambasadorkami) prowadzoną przez ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego Fundację im. Brata Alberta w Radwanowicach, opiekującą się niepełnosprawnymi umysłowo.