Tańsze bilety w pociągach POLREGIO dla uczestników Różańca do Granic

KAI |

publikacja 05.10.2017 09:09

Z okazji modlitwy różańcowej dookoła Polski, zwanej Różaniec do Granic, POLREGIO wprowadziło ofertę specjalną o tej samej nazwie. Pasażerowie będą mogli nabyć bilety za 1 zł.

Tańsze bilety w pociągach POLREGIO dla uczestników Różańca do Granic RzecznikPR / CC-SA 4.0

W sobotę 7 października odbędzie się Różaniec do Granic, szczególne wydarzenie, w czasie którego wierni udadzą się na granice Polski i będą się modlić na różańcu. Dbając o pasażerów planujących z tej okazji wyjazd do wyznaczonych miejscowości, POLREGIO wprowadziło ofertę specjalną Różaniec do Granic, obowiązującą 7 października.

Oferta ma na celu umożliwienie zamierzającym wziąć udział w modlitwie różańcowej dojazdu i powrotu do i z miejscowości, w których znajdują się wyznaczone kościoły. Z pociągu POLREGIO będzie można skorzystać na podstawie biletu jednorazowego na przejazd „tam” w cenie 1 zł. Bilet ten będzie upoważniał również do powrotu.

Kościoły uczestniczące w wydarzeniu Różaniec do Granic znajdują się w dziesięciu województwach. Oferta obejmie miejscowości: Sokółka, Hajnówka, Kleszcze/Szkoła (przystanek KKZ), Czeremcha, Dąbrowa Białostocka, Gdańsk Gł., Gdańsk-Wrzeszcz, Gdańsk-Oliwa, Sopot, Gdynia Orłowo, Gdynia Gł., Gdynia-Chylonia, Mrzezino, Żelistrzewo, Puck, Swarzewo, Władysławowo, Chałupy, Kuźnica (Hel), Jastarnia, Jurata, Hel, Zakopane, Piwniczna-Zdrój, Żegiestów, Wierchomla Wielka, Milik, Muszyna, Muszyna-Zdrój, Lublin Airport, Terespol, Elbląg, Racławice Śląskie, Prudnik, Głuchołazy, Medyka, Świnoujście Port, Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Bardo Śląskie, Kostrzyn, Słubice.