ESM we Wrocławiu. Transmisja modlitwy śpiewami z Taizé (30 grudnia)

Karol Białkowski

publikacja 30.12.2019 14:27

Trzeciego dnia Europejskiego Spotkania Młodych dowiemy się podczas wieczornej modlitwy które europejskie miast będzie gospodarzem spotkania za rok. Transmisję przeprowadzimy o 19.00 z Hali Stulecia. /Online streaming of the evening prayer from Hala Stulecia will start at 7 pm.

ESM we Wrocławiu. Transmisja modlitwy śpiewami z Taizé (30 grudnia) Karol Białkowski /Foto Gość Modlitwa wokół krzyża.

Organizatorzy zachęcają wrocławian, by korzystać z modlitw nie tylko w Hali Stulecia. O 19.00 rozpoczynają się one w kościołach: katedrze wrocławskiej, katedrze greckokatolickiej, pw. Świętego Krzyża, pw. NMP na Piasku, pw. Najświętszego Imienia Jezus (kościół uniwersytecki) oraz w pw. św. Elżbiety (kościół garnizonowy), ale również w hali namiotowej obok Hali Stulecia, która została zaadaptowana na potrzeby modlitwy.

Tych, którzy nie mogą osobiście wziąć udziału w wydarzeniu, zapraszamy do duchowej łączności i obejrzenia transmisji online. Jest ona możliwa dzięki życzliwości telewizji EWTN Polska.

Okno będzie aktywne od ok. 18.45. /We start our streaming at 6.45 pm.

Program spotkania i naszych transmisji można znaleźć w artykule "ESM startuje już... dziś. Zapraszamy na nasze relacje i transmisje".

Więcej informacji o Europejskim Spotkaniu Młodych, ciekawostki, galerie zdjęć i multimedia w naszym tematycznym serwisie na www.esmwroclaw.gosc.pl.