Komentarze 44
 • Gość
  07.06.2017 06:25
  wstyd mi za nas przed Matka Boza patrzac na ten stajacy przed oltarzem i nienwidzacy takich wlasnie jak Maryja Jozef i Jezus uchodzcow do Egiptu...nasz rzad ....to mysmy ta hipokryzje wybrali i ja popieramy...
  • Gość
   07.06.2017 07:32
   Tobie zapewne nie byłoby wstyd gdyby na Krzeptówkach lub pod Jasną Górą wybuchały bomby albo jak samochód ze śniadolicym kierowcą wjechał w ludzi, byłbyś wtedy zapewne dumny z rządu tak samo jak są dumne ze swoich rządów gwałcone przez muzułmanów na zachodzie Europy kobiety, to by ci odpowiadało najbardziej. Ja wręcz przeciwnie do ciebie jestem dumny ze swojego rządu, że nie wstydzi się wiary, nie wstydzi się jej okazać i nie boi się jej bronić przed muzułmańską nawałą tak jak nie bali się nasi Ojcowie pod Wiedniem czy na Jasnogórskich wałach podczas potopu Szwedzkiego o roku 1920 już nawet nie wspominam bo i tak tego nie zrozumiesz.
   • Gość
    07.06.2017 10:07
    uchodzcy to nie uzbrojone wojsko a bezbronna ludnosc uciekajaca przed tym wojskiem aby ocalic zycie.A Jasna Gore bronilo 300 Polakow a oblegalo ja 3200 wojska.2400 Niemcow i 800 Polakow.Ani jednego Szweda w tej liczbie nie widac.
   • Gość
    07.06.2017 11:50
    "uchodzcy to nie uzbrojone wojsko"
    im wystarczy ukraść auto aby rozjeżdżać nim ludzi, jak ciebie kiedyś taki "uchodźca" zaatakuje nożem albo będziesz skakał z mostu żeby cię nie rozjechał wtedy być może zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, mam nadzieję, że twoja córka jeśli ją masz jest bezpieczna i żaden "uchodźca" jej nie zgwałci i nie będzie targał za odsłonięte włosy ku uciesze innych przyglądających się temu "uchodźców" Życzę Tobie i wszystkim spokojnego i bezpiecznego życia w naszej Katolickiej Ojczyźnie i oby Ona taka pozostała spokojna i bezpieczna tak aby każdy z nas mógł spokojnie wyjść na ulicę bez obawy o życie swoich i bliskich.
   • Gość
    07.06.2017 13:52
    a wiec mamy strzelac do uchodzcow na granicy?
   • Gość
    07.06.2017 14:28
    zapomniales o tym,ze granice otwarte i kazdy moze wejsc i zrobic co zechce pomimo tego,ze nie wpuscisz uchodzcow dla terorystow droga i tak jest wolna.Przyjedzie do ciebie ta ciezarowka.Jesli terrorysta zechce to i tak cie dopadnie.Dobry uczynek cie ominie a zlo i tak dotknie jesli zechce
 • Eugeniusz_Pomorze_
  07.06.2017 07:35
  A nie wstyd Ci jak tak patrzysz Gość/Gościu na żądania poprzedniego rządu - dzisiejszej opozycji aborcji dla chorych na zespół Downa i inne choroby(!), seksualizacji szkół i... przedszkoli (!), likwidacji pomocy tym, którzy chcą więcej dzieci niż tylko jednego, czyli Programu 500+, małżeństw homoseksualnych no i oczywiście przyjmowania niesprawdzonych tzw. "uchodźców", którzy zostawili swoje żony, rodziców i dzieci, a sami żyją sobie na bogatym socjalny...??? I jeszcze jedno: Wyczytałaś/wyczytałeś może gdzieś w Piśmie Świętym, żeby Święta Rodzina w Egipcie żądała "socjalu", mieszkań, i dostosowania otoczenia do Siebie.. .? Hmm..., a może św. Józef biegał po okolicy z nożem...??? - Słyszałaś/słyszałeś coś o tym...?
  • Gość
   07.06.2017 14:16
   to jeszcze raz.Czy rzad PiSu juz jak zapowiadal zmienil ustawe i wprowadzil juz zakaz aborcji? Czy chrzescjan uciekajacych, przed bandytami muzulmanskimi rowniez rzad PiSu wpuscil do Polski? PO zezwolilo sie im schronic.Czy Swieta Rodzina uciekajac przed mordercami zostala wpuszczona do Egiptu czy zawrocono ja z granicy wpychajac w rece Heroda?
   • JAWA25
    11.06.2017 23:34
    jeśli ucieczka do Egiptu w ogóle miała miejsce (pisze o niej tylko Mateusz) to porównanie i tak jest bez sensu, twym zdaniem chodzi o przyjęcie trójki uchodźców?
 • Eugeniusz_Pomorze_
  07.06.2017 15:51
  Bez urazy, ale nie odpowiedziałaś/eś, na żadne z moich pytań, ale ja odpowiem na Twoje. Rząd zamierzał wprowadzić zakaz, ale po ludzku wystraszył się machiny propagandowej lewicy, liberałów oraz ich mediów i przynajmniej na jakiś czas sprawę odłożył. Dostrzegam jednak wielką różnicę pomiędzy szantażystami, a szantażowanymi!. Rząd prześladowanych chrześcijan zawsze przyjmie, takie deklaracje słyszałem
 • Eugeniusz_Pomorze_
  07.06.2017 16:19
  Co do PO, to ta partia zapowiadała nie, że "zezwoliła na schronienie chrześcijan", tylko na przyjęcie "uchodźców islamskich" w ramach "solidarności europejskiej"! Co do wpuszczenia/niewpuszczenia Świętej Rodziny do Egiptu, to zdaje się w starożytności nie było takich granic, jak współcześnie. Kto chciał to przekraczał "granice". Poza tym wydaje mi się, że dawniej nie było takich obyczajów, by uchodźcy zamiast być wdzięczni za uratowanie, to wzniecaliby burdy, dokonywali gwałtów, rabunków i mordów na swych wybawcach, nieprawdaż? Świat był pewnie prostszy, bo do powstania "promieniującego pokojem" Islamu było jeszcze ponad 600 lat. Co do zaś samego Heroda, to dobrze, że o nim wspomniałaś/eś, bo to właśnie tacy ludzie bez wiary popartej Dekalogiem, są w stanie zabijać swoich i obcych, narodzonych i nienarodzonych. A na koniec, to napisz jak Ci się zdaje: P. Angela Merkel prześle nam kompletne rodziny, czy samych mężczyzn??? - Chrześcijan czy muzułmanów??? - Z dokumentami czy bez...???
 • Gość
  08.06.2017 06:35
  Kopacz w sejmie wyjasniala kogo Polska przyjmie.Otwarla granice dla 7 tysiecy sprawdzonych chrzescjan ,ktorzy uciekli ze Syrii i innych terenow ogarnietych wojna.Szydlo te granice zamknela przed chrzescjanami i zamkniete sa do dzis.Nawet biskupom i Caritasowi nie zezwolila na korytarz humanitany z bomardowanego i ostrzeliwanego Aleppo skad chcieli ratowac ludzi straszych i chorych,kobiety z dziecmi.Jesli chodzi o ustawe antyaborcyjna wszyscy widzieli co zrobil Kaczynski za co slusznie nazwany zostal Herodem. Po co wiec klamiesz?Nie widzisz tego co sie dzieje czy niechcesz widziec? Chcesz cytatow tego co powiedziala Kopacz i Szydlo to je odszukam i porownamy z tym co piszesz i znajdziemy prawde ?
  • Eugeniusz_Pomorze_
   08.06.2017 10:15
   Nadal nie odpowiedziałaś/eś na moje pytania. A co do PiS-u to Ci powiem, że 1000 razy wolę głosować na tę partię niż na PO, czy .Nowoczesną! PiS przynajmniej stara się naprawiać antychrześcijańskie prawa, a PO i .N z góry mówi, że aborcja, gender, praca do 67 lat i wiele innych to same dobre rzeczy i oni to wprowadzą, jak tylko dojdą do władzy...! ZASTANÓW SIĘ NA KOGO GŁOSUJESZ, A Z KIM WALCZYSZ.
   • Gość
    08.06.2017 17:31
    a,ktore to chrzescjanskie prawo PiS poprawil?Aborcja jak byla tak jest. Jest to prawo,ktore PiS wprowadzil 10 lat temu a teraz z latwoscia mogl poprawic co obiecal.Nie poprawil czyli aborcje mamy dzieki PiSowi.PO zgodzilo sie na przyjecie uchodzcow co jest chrzescjanskim obowiazkiem PiS jednak odmowil czym wypowiedzial obowiazek milosierdzia wobec uchodzcow nalozony na nas przez Boga Jezusa na chrzescjan pod grozba kary potepienia wiecznego Mt 25. Gdzie ty tu widzisz wiec jakas chec poprawy prawa chrzescjanskiego przez PiS? Co oni poprawili jak twierdzisz?Oczywiscie,ze nie moge glosowac na kogos kto odmawia pomocy uchodzcom bo sciagnalbym na siebie kare wieczna zgodnie z ostrzezeniem Jezusa... " bylem glodny a nie daliscie mi jesc...bylem uchodzca a nie przyjeliscie Mnie" ...a ty sie nie boisz,ze jak bedziesz musial stanac przed Bogiem to zapyta cie o to? Czy czytasz Biblie i czy czytales juz Mateusza 25? Pamietasz co stalo sie Sodoma gdy jej mieszkancy z pogarda przyjeli obcych?
   • JAWA25
    11.06.2017 23:38
    jakąś nową Biblie tworzysz? Sodoma miała być ukarana za rozpustę a obcych nie "z pogardą" tylko z rozpustą witała, "pod groźbą potępienia" powtórz to jeszcze jak mantrę
 • Eugeniusz_Pomorze_
  08.06.2017 09:47
  https://www.wykop.pl/ramka/3597925/za-po-zlozyla-wniosek-o-przyjecie-150-syryjskich-sierot-decyzja-byla-odmowna/
 • Eugeniusz_Pomorze_
  08.06.2017 18:23
  Bez urazy, ale jeśli podajesz adres do Pisma Świętego to rób to dokładnie. - 25 rozdział Ewangelii św. Mateusza ma wiele wierszy, a jak się nie mylę, to Tobie chodzi o wiersze 41-43, zwłaszcza o początek 43-go. Chyba, że masz co innego na myśli, więc to napisz, a nie każ mi zgadywać. I znowu bez urazy, ale moim zdaniem zupełnie nie znasz Pisma Świętego i dlatego posługujesz się nim tak, jak Ci jest wygodnie. Nie rozumiesz zupełnie, że Biblię trzeba rozumieć CAŁOŚCIOWO, a nie wyrywkowo. Szatan na pustyni kusił Pana Jezusa również podpierając się Pismem Świętym..., tyle że Szatan wyrywał zdania z kontekstu CAŁOŚCI Pisma Świętego! Św. Mateusz relacjonuje słowa Jezusa:
  • Eugeniusz_Pomorze_
   08.06.2017 18:28
   "..."Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!... bo,... byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie;..." (Mt 25, 41-43).
   • Gość
    08.06.2017 19:46
    "przybysz","przechodzien", "obcy"," bez dachu nad glowa"....te okreslenia Mt 25 w zaleznosci od przekladu znajdziesz w BT,BG,BW,BB ...".Kontekst wyjasnia,ze chodzi o ludzi przesladowanych,przybyszow czyli uchodzcow.Inaczej migrantow wokennych. Dlatego chrzescjanski rzad nie moze sie uchylic od pomocy uchodzcom i dlatego papiez Franciszek do tego wzywa i dlatego musiala ich przyjac Merkel gdyz jest pryktykujaca protestantka.
   • JAWA25
    11.06.2017 23:38
    rząd ma przestrzegać Konstytucji
  • Eugeniusz_Pomorze_
   08.06.2017 19:49
   W powyższych słowach Świętej Księgi nie jest powiedziane, że mamy przyjmować KAŻDEGO przybysza, bo gdyby tak było, to POWINNIŚMY przyjąć np. takich ludzi: złodzieja, mordercę, oszusta, komunistę, faszystę, zboczeńca, narwańca, z zespołem ADHD, nachalnego akwizytora, Świadka Jehowy, cygana, lekarza który mówi, że musi u nas przenocować, bo inaczej jutro nie da rady przeprowadzić "zabiegu" aborcji, no i też oczywiście powinniśmy przyjąć terrorystę pod swój dach, bo inaczej ...czeka nas ogień piekielny... Czy o to chodzi, by przyjmować KAŻDEGO przybysza? Jesteś pewna/pewny, że Pan Jezus, że rzuci mnie do piekła, bo nie zaprosiłem na noc cyganki, terrorysty, nieznajomego człowieka którego się bałem...? Kolejna sprawa: skoro wg Ciebie Bóg chce, żebym przyjął do siebie PRZYBYSZA, to rozumiem, chodzi tylko o o jednego, tak? - Czyli, że jak przyjmę np. dwóch, to może też pójdę do piekła, co...? Tak, jak Ty czytasz Biblię, to jest coś strasznego. Wybierasz mniej ważne fragmenty np. Ewangelii, a pomijasz tę ważniejsze. Ten sam ewangelista Mateusz dwa rozdziały wcześniej przytacza słowa Pana o takich życiowych wyborach faryzeuszy: "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze obłudnicy, bo dbacie o czystość zewnętrznej strony kubka i misy, a wewnątrz pełne są zdzierstwa i niepowściągliwości." (Mt 23, 25). Dlaczego o tym piszę? - Dlatego, bo widzę jak niemądrze oceniasz obecną partię rządzącą u której widzisz tylko brak przyjęcia niebezpiecznych muzułmańskich uchodźców, ale o wiele ważniejszą sprawę próby -
   przez tę partię - ograniczenia aborcji nie chcesz widzieć! Rząd PiS-u robi o wiele więcej dla Chrześcijaństwa niż jakikolwiek poprzedni rząd - jest przeciwny małżeństwom homoseksualistów, wprowadzaniu seksualizacji szkół, nie zgodzi się na wprowadzenie eutanazji, powoli wyprowadza in vitro, nie dopuszcza do usuwania symboli religijnych, przeciwstawia się rozwojowi i komunizmu i faszyzmu, zaostrza prawo karne wobec przestępców, poprawia stan gospodarki, promuje politykę świetności, wspiera rodzinę itd., a Ty tego wszystkiego, i o wiele więcej nie dostrzegasz...??? Zacznij słuchać, rozglądać się w Kościele, w polityce, w mediach. Posłuchaj np. co o przyjmowaniu imigrantów mówi metropolita Krakowa abp Jędraszewski, w ogóle posłuchaj ogólnych Bosko-ludzkich kazań znakomitego homiletyka - księdza Pawlukiewicza, czytaj prasę katolicką. Oglądanie mediów typu: TVN, Polsat, Superstacja zabierze Ci duszę. Powiedzą Ci tam trochę prawdy, ale wymieszają ją z kłamstwem i będziesz tkwiła/ tkwił w nienawiści do wszystkiego co "nieeuropejskie i nienowoczesne"... Pozdrawiam.
  • Eugeniusz_Pomorze_
   08.06.2017 20:00
   Zajrzyj pod ten adres, to zobaczysz, co twierdzi Miriam Shaded o tym jak PO potraktowało swego czasu 150 sierot z... Syrii, z SYRII, a nie z krajów nieogarniętych wojną (!)
   W ogóle zobacz co ta chrześcijanka pisze i mówi o tzw. "uchodźcach", Islamie i w ogóle o sprawach Bliskiego Wschodu. https://www.wykop.pl/ramka/3597925/za-po-zlozyla-wniosek-o-przyjecie-150-syryjskich-sierot-decyzja-byla-odmowna/
 • Gość
  08.06.2017 19:59
  powyzszy tekst dotyczy uchodzcow.Wybralem najwazniejszy tekst ze slow Jezusa i najbardziej jednoznaczny w,ktorym on Bog uzaleznia zbawienie od uczynkow milosci wobec blizniego tak jakby te uczynki byly jemu samemu Bogu czynione.Tu nie chodzi o to,zebys do swojego domu przyjmowal kazdego jak leci.Ale chodzi o to,zeby twoj rzad przyjal uchodzcow tak jakby przyjmowal samego Boga.Bo ma do tego srodki i mozliwosci.A ty masz wplyw na to czy ten rzad ich uzyje czy nie.Narazie rzad na,kzory glosowales mowi,ze absolutnie Bogu nie pomoze bo ty i tobie podobni taka presje na niego wywieracie.Niestety niektorzy ksieza zachowuja sie niestety antychrzescjansko....ale posluchaj papieza Franciszka.
 • Eugeniusz_Pomorze_
  08.06.2017 21:23
  http://radioszczecin.pl/1,337441,apel-papieza-w-sprawie-uchodzcow-to-nie-dogmat
 • Eugeniusz_Pomorze_
  08.06.2017 21:37
  Rozumiem, że głosowałaś/eś na PO, łamiesz tym samym Dekalog, bo ta partia dąży i mówi o tym otwarcie, że wiele z jego zakazów zamierza odrzucić i zrobi wszystko by tak było. PiS nie jest idealny, ale nie sposób mu zarzucić, że głosi hasła walki z Bogiem i Kościołem Katolickim, wręcz przeciwnie, na ile to tylko możliwe stara się zmieniać prawo na bardziej Boskie. Wszystkiego nie da się zrobić od razu. Dla mnie najważniejszy jest kierunek zmian - PiS i Prawica Rzeczpospolitej prowadzą nas generalnie ku dobru, a opozycja ku złu.
  • Gość
   08.06.2017 21:51
   nie wiem do czego dazy PO wiem czego ode mnie oczekuje Bog bo zawarl to w slowach Mt 25,ktore przytoczyles.A PiS nie wpuscilo do Polski uchodzcow tym samym samego Boga narazajac mnie na potepienie wieczne.Dlatego jestem przeciwnikiem PiSu i odcinam sie od jej antychrzescjanskiej polityki.
   • Eugeniusz_Pomorze_
    08.06.2017 22:20
    Nie zamierzam już Cię przekonywać, bo Ty jeszcze jesteś Cezarym Baryką z "Przedwiośnia", zwłaszcza tym z okresu pobytu w Baku nad morzem Kaspijskim. Nie wiesz jeszcze wielu rzeczy. Dla Ciebie wybór jest taki: "albo wszystko, albo nic". "Jeśli mój ojciec pali papierosy, to w gruncie rzeczy niczym się nie różni, od Hitlera i Stalina, bo oni też palili papierosy...". Gratuluję tej młodzieńczej niezgody na niedoskonałość, bo nie oglądasz się na to, czy ten kogo oceniasz robi postępy, czy wszystko inteligentnie i dyskretnie... niszczy. Dla Ciebie każdy musi być idealny:-( Kiedyś mnie zrozumiesz:-) Zostań z Bogiem Gość/Gościu.
   • Gość
    09.06.2017 06:29
    oczywiscie,ze mnie nie przekonasz bo przekonal mnie juz Bog."Slowami czynic milosc to nie milosc a puste slowo"...tak zrobil to kaplan zdarzajacy do swiatyni aby Bogu opowiadac jak to bardzo go kocha jednak z tej milosci do Boga ominal potrzecujacego blizniego i za to zostal przez Jezusa potepiony.Gdy uczony w pismie zapytal Jezusa o Biblie ten strescil ja jednym zdaniem.."kochaj Boga i blizniego".Ty z kolei widzisz jakies dzendery hoseksualizm czy cos tam jeszcze i czym Jezus wcale nie mowil a Bogu mowisz,ze sobie poszedl precz bo dzender jest wazniejszy i o to teraz walczysz a wogole niech ci Bog glowy nie zawraca bo ty sie modlisz
   • JAWA25
    11.06.2017 23:40
    "narazajac mnie na potepienie wieczne" akurat ciebie
 • Eugeniusz_Pomorze_
  08.06.2017 22:00
  Co do "uchodźców" muzułmańskich, to sam widzisz jak ci ludzie często dokonują już niemal codziennie nie tylko rabunków, gwałtów, ale wręcz zabójstw i to na taką skalę, jaka jest tylko dla nich możliwa! Każdy rząd ma obowiązek być ostrożny i jeżeli może pomóc uchodźcom tak, by nie zaszkodzić swoim obywatelom to powinien to robić. To co zrobił np. rząd Niemiec w ostatnich 2 latach, to zaciągnął na siebie odpowiedzialność za każdego zabitego swego obywatela, za każdego zabitego obcokrajowców, za każdą zgwałconą kobietę, dziewczynę i za każdego osobistego, okradzionego, pobitego i znieważonego człowieka tylko dlatego, że nie był muzułmaninem. Rządy Zachodu w nosie mają Dekalog i dlatego tak wielką odpowiedzialność na siebie zaciągają, a mogliby SKUTECZNIE pomagać PRAWDZIWYM uchodźcom, zwłaszcza chrześcijanom, ale nie chcą tego czynić...
 • Gość
  09.06.2017 07:20
  czemu to zablokowane?
 • Gość
  09.06.2017 07:25
  ja zyje wsrod uchodzcow i zwracam ci uwage,ze piszesz nieprawde.Przestepczosc wsrod uchodzcow jest taka sama jak wsrod innych nacji a wiec to to co piszesz jest wyrazem pogardy do tych ludzi takiej samej jaka kiedys Hitler zastowal w stosunku do Zydow i Polakow.Rzady zachodnie pomagaja wszystkim uchodzcom rowniez chrzescjanom to rzad Szydlo odmowil chrzescjanskim uchodzcom pomocy bo ty na ten rzad taka presje wywuerasz i domagasz sie aby uchodzcow chrzescjan do Polski nie wpuscic.
  • Gość
   09.06.2017 11:28
   No tak, trzeba koniecznie porównać ludzi, którzy nie chcą najazdu obcej cywilizacji i terroryzmu, do Hitlera. A poza tym, wypisujesz bzdury: statystyki policyjne np. w Niemczech potwierdzają, że przestępczość wśród migrantów jest po prostu ogromna. Tam, gdzie się pojawiają, przestępczość wzrasta w sposób gigantyczny, i to ta najpoważniejsza: gwałty, rozboje, zabójstwa. Ci ludzie są z innej cywilizacji i za nic mają sobie prawo w państwach europejskich. Im prawo szaria pozwala na gwałty i mordowanie niemuzułmanów.
   • Gość
    09.06.2017 18:22
    czy ty rozumiesz,ze ja wsrod tych ludzi zyje i widze to na codzien? Statystyk nie sprawdzalem wiec wypowiadal sie nie bede.Jednak z mojego doswiadczenia i tego co widze musze nazwac cie wierutnym klamca.Wiecej patologi kiedys u Polakow widzialem przyjezdzajacych na saksy.Zreszta slysze od moich ludzi jak mieszkaja i co robia...to nadal nie ma sie czym chwalic choc Polacy mieli kiedys bardza zla opinie maja dzis zupelnie inna.
  • Gość
   11.06.2017 14:58
   Ty, co "żyjesz wśród uchodxców" - gdzie masz tych 'uchodźców' i kim oni są? Napisz konkretnie, adres, wyznanie uchodzców, gdzie to jest - bo piszesz same bzdury i jesteś gołosłowny.
   Wszędzie są publikowane dane ogromnego wzrostu przestępczości w miejscowościach gdzie znajdują się uchodxcy, a ty wciskasz jakieś banialuki . Nikt ci nie uwierzy, prowokatorze.
   • Gość
    11.06.2017 22:04
    podaj te dane i skad je wziales a ja wtedy podam miasto w,ktorym zyje i sa uchodzcy.Mam ich akurat teraz pod oknami.Kilka rodzin zyje w poblizu.Mam ich rowniez w pracy i z nimi rozmawiam,spotykam w sklepach i na ulicach...wlasciwie to widze ich wszedzie.W wiekszosci to sa bardzo mlodzi ludzie ale i duzo matek z dziecmi.Starszych doroslych rzeczywiscie niewielu widze.Przypuszaczam,ze nie mieli sil na taka wedrowke.
   • JAWA25
    11.06.2017 23:43
    jak to mówią "przez to że w ogóle żyjesz powodujesz głód w Afryce, bo to co zjadasz mogłyby biedne dzieci z Afryki zjeść i przeżyć"
  • JAWA25
   11.06.2017 23:49
   "bo ty na ten rzad taka presje wywuerasz" jak?
   • Gość
    12.06.2017 06:40
    nie doceniasz PiSu.Oni zatrudnili hejterow,ktorzy rowniez przegladaja fora badajac nastroje Polakow.Przegladnij i ty a zobaczysz jaka nienawisc do uchodzcow z nich sie wylewa podsycana przez nich.Gdyby bylo odwrotnie PiS inaczej by postepowal.Np tak jak chcial wprowadzic podwyzki dla kolesi przez sejm czy zakaz aborcji.W tej partii nie ma zadnej moralnosci a jest tylko wyrachowanie
   • Eugeniusz_Pomorze_
    12.06.2017 12:49
    Przez nikogo, Gość/Gościu nie jestem zatrudniony. Jestem Katolikiem, a w moich wypowiedziach reprezentuję tylko siebie. Bez urazy, ale darowałem sobie dyskusję z Tobą, bo widzę, że na świat, politykę i "uchodźców" patrzysz przez różowe okulary, a na Chrześcijaństwo i PiS - przez okulary... spawalnicze(!). O emigrantach wyrobiłeś sobie zdanie na podstawie obserwacji "kilku rodzin" żyjących w sąsiedztwie i tych wśród których się obrażasz w którymś z zachodnich krajów. Na tej delikatnie mówiąc bardzo skromnej wiedzy "wyrobiłeś" sobie zdanie na temat uchodźców, Islamu i ...katolików w Polsce...! - Gratuluję pewności siebie - obyś nie musiał BOLEŚNIE się przekonać, że Twoja pewność świata, to olbrzym na glinianych nogach...
   • Gość
    12.06.2017 21:10
    Eugeniusz trudno odpowiadc jak ci komentarze kasuja.Jesli Boga w muzulmaninie nie zobaczysz to go ...nie zobaczysz.I na nic twoja wiara.Jak myslisz kogo i po co apostolowie nawracali? Chrzescjan? A tak przy okazji gdzie sa uchodzcy chrzescjanscy ze Syrii? U Merkel.Nie wahala sie im pomoc wiedzac,ze traci wszystko.I tak sie wydawalo.Ale tylko tak sie wydawalo.
 • Eugeniusz_Pomorze_
  13.06.2017 17:03
  http://www.pch24.pl/czy-katolik-moze-byc-przeciw-imigrantom--,40645,i.html
 • Eugeniusz_Pomorze_
  13.06.2017 17:49
  Gość/Gościu, zauważ, że to chrześcijanie prześladowani są przez muzułmanów, a nie na odwrót...! Chrześcijan p. Merkel przyjęła tyle co nic, bo po prostu chrześcijanie są w najgorszej sytuacji - nie stać ich na opłacenie muzułmańskich mafii, bo są najbiedniejsi, a jeżeli już mafia ich zabierze, to żąda od chrześcijan więcej pieniędzy, bo to "niewierni". Przywódcy zachodni mogliby przyjmować chrześcijan więcej, ale sami musieliby wysłać specjalistyczne ekipy na miejsce, ale ponieważ zwalczają w Europie Chrześcijaństwo, to po co mieliby sprowadzać tych, których nienawidzą... Na koniec przeczytaj tekst do którego link podałem Ci powyżej, w poprzednim poście ⬆, to zrozumiesz o czym mowa i dlaczego władze polskie są słusznie ostrożne i wolą pomagać chrześcijanom na miejscu, niż sprowadzać od Merkel antychrześcijan do nas. To przecież oczywiste. Aha I jeszcze jedno: ZWRÓĆ UWAGĘ, ŻE POLSKA PRZYJĘŁA MILION UCHODŹCÓW Z UKRAINY - TO SĄ PRZECIEŻ WŁAŚNIE... CHRZEŚCIJANIE.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  17°C Wtorek
  dzień
  18°C Wtorek
  wieczór
  14°C Środa
  noc
  9°C Środa
  rano
  wiecej »