Komentarze 6
 • Damian
  07.12.2017 18:11
  Zastanawia mnie dlaczego w Kosciele ciągle mówi się o godzeniu i przepraszaniu. Gdzie w tym wszystkim NAUCZANIE? Jezus nie przyszedł aby się z faryzeuszami bratac ale wytykał ich błędne przekonania i obłudę.PPrzyszedł świat zbawić a nie utwierdzac w błędnej doktrynie i z czułością klepać po plecykach...
 • Jarosław_Dobrowolski
  07.12.2017 19:30
  O jedności inaczej ...


  ***
  przyszła Wielka Jedność
  w ubogiej stajence
  cieszy się Serce
  Najświętszej Panience

  przyszła Wielka Jedność
  przyszła przez rodzinę
  Matka głosi światu
  Dobra Nowinę

  przyszła Wielka Jedność
  przyszła dla człowieka
  i nie siedzi w niebie
  w tabernakulum czeka

  bo ta Wieka Jedność
  małymi krokami
  zjednoczy nas w czasie
  swoimi sposobami

  przyszła pewna Matka
  nauczyć człowieka
  jak żyć razem z Bogiem
  i jak razem czekać ...
 • Stanisław_Miłosz
  08.12.2017 01:42
  Tyle słów. A wystarczyłoby krótko i zwięźle: Porzućcie schizmy i herezje. Nawróćcie się!
 • aus
  08.12.2017 15:24
  Hehe juz dwa razy mnie ocenzurowali choc nikobo nie obrazilem. Brawo Gosc :-(

  Od moderatora, ale nie z Gościa tylko tym razem z Wiara.pl

  Przejrzałem wcześniejsze wpisy. Znalazłem dwa. W obu jest zarzut wobec papieża, ze prowadzi Kościół katolicki do protestantyzmu nie jest obraźliwy? Jasne, to nie jest nazwanie Papieża takim, siakim albo owakim. Ale to posądzanie go o wielką zbrodnię, o niszczenie Kościoła. Chyba Pan rozumie, że to dużo bardziej obraźliwe niż rzucenie jakiegoś epitetu.
  Każdy ma oczywiście prawo do własnych sądów. My, moderujacy, mamy prawo, by takie które są gołosłownymi posądzeniami papieża o poważne uchybienia dotyczące wiary usuwać. Nie każde posądzenie, które komuś przyjdzie do głowy trzeba zaraz propagować Bo inaczej stajemy się współwinni tym fałszywym oskarżeniom.
  • Aus
   08.12.2017 16:10

   Czy to Nieprawda, że Franiszek mówi o darach reformacji? Czy to nieprawda, że nauki Lutra zostały potępione na soborze Trydenckim? Czy to nieprawda, że poczta watykańska wydała znaczek z Lutren. Czy to nieprawda, że Luter był nie wrogiem pojedyńczego papieża lecz papiestwa i nazywał papieży szatanem? Czy to nieprawda, że statuetka Lutra była na spotkaniu Franciszka z Luteranami? Czy to nieprawda, że pani Biskupka ze Szwecji już parokrotnie spotykała się na audiencjach prywatnych z Franciszkiem ? Czy to nieprawda, że Francszek ma czas na te audiencje, ma czas dzwonić do kiosku w Argentynie aby odmówić prenumeratę a nie ma czasu aby spotkać się z kardynałami od Dubiów? można o tym pisać?, czy może same fakty również obrażają papieża Franciszka i mnie znowu ocenzurujecie ?

   Od moderatora

   Ostatni raz cokolwiek wyjaśniam. Prócz tego co Pan napisał, jest np. stwerdzenie "Jeszcze tylko Franciszek ustali, że jesteśmy usprawiedlini wyłącznie wiarą i już jesteśmy jedno!!!!!" Albo "Musimy tylko krok po kroku rezygnowac z naszej katolickiej wiary i juz bedziemy coraz blizej z luteranami". Czyli sam Pan czuje, ze w oskarżeniach przesadził, skoro tych sformułowań Pan nie zacytował, prawda? Proszę się w polemice pilnować i wszystko będzie OK. Już nie odpowiem na żadne pytania
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  19°C Piątek
  rano
  27°C Piątek
  dzień
  28°C Piątek
  wieczór
  25°C Sobota
  noc
  wiecej »