Komentarze 3
 • olina
  17.01.2018 12:13
  Takich migrantów jak ci opisani w reportażu Wietnamczycy możemy przyjmować.Wietnamczycy wiedzą że gdy się chce mieszkać w innym kraju to trzeba przyjąć i szanować kulturę kraju goszczącego,są otwarci na ewangelizację,uczą się języka i pracują,są całkowitym przeciwieństwem roszczeniowych muzułmanów.
 • realista
  18.01.2018 22:14
  Co za pogarda dla prawa i porządku. Żeby nas tutaj zaagitować, Wietnamczykowi zmieniono mu imię. Znowu promocja nielegalnej imigracji, znowu chwytanie za serce - jak nie kijem nas, to pałką! Soros się na pewno bardzo cieszy, bo widzi przed śmiercią realizację swoich nikczemnych planów - zniszczenie chrześcijaństwa i kultur narodowych.
 • Megi
  20.01.2018 08:32
  Mentalność azjatycka nie skażona islamem i komunizmem NIE JEST ZAGROŻENIEM dla Polski i Polaków....To są ludzie NORMALNI, przestrzegający norm i zasad kraju w którym przebywają.....Czy ktoś słyszał o żądaniach Azjatów z Wietnamu, Chin, czy też Filipin???....nie przypominam sobie,aby oni meczetów się domagali.....oddzielnych ośrodków dla mężczyzn i kobieet, przedszkoli, szkół i praw szariatu.....Czy ktoś słyszał, aby w świecie z powodu imigrantów z Azji, którzy nie są muzułmanami rozboje,gwałty, mordy istniały...NIE...więc o czym w tym artykule mowa???....o ludziach uczciwych, ciężko pracujących jak polacy RADZĄCYCH sobie lepiej lub gorzej.... koniec z końcem wiążących....Proszę zajrzec do Szwecji i opisać PRAWDĘ o ISTNIEJĄCYM stanie wojennym wynikającym z życia z muzułmańskimi nachodźcami i jakie są w Szwecji ZAGROŻENIA z powodu przywleczenia czcicieli allaha ....Drodzy Państwo kto zna minimalnie MENTALNOŚĆ islamu, ten wie że ludzie , którzy nienawiść mają wpajaną od chwili poczęcia, .....bez chrzu świętego..... ich grzech pierworodny sprawia, że szatańska pycha tak straszne psychiczno-duchowe spusztoszenia w ich osobowości powoduje , że oni nie potrafią żyć bez nienawiści,podejrzliwości i przemocy....okrucieństwo jest wyssane z mlekiem matki....mąż,ojciec,brat każdy może zabić żonę,córkę, siostrę i nie poniesie kary, bo w imię allaha mord został dokonany....Jeśli oni potrafią być, tak okrutni dla siebie, to proszę zastanowić się na co my NIEWIERNI jesteśmy narażeni....byłam widziałam i przeżyłam pogardę zarówno w Izraelu ze strony ortodoksyjnych talmudzistów i w Palestynie muzułmańskich fundamentalistów....i jedni i drudzy GARDZĄ NAMI, brzydzą się i nienawidzą....jedynie nasze portfele mają dla nich wartość im bardziej wypchane, tym bardziej cenione....dlatego uchodźcy do biednej Polski nie chcą przybywać, bo wiedzą że u nas na chleb zarabiać trzeba....Wietnamczycy ,którzy do nas przybywają o tym wiedzą i ciężko pracują....Dziękuję za piękne świadectwo duchownym, którzy pomagają tym biednym ludziom nie tylko materialnie, ale troszczą się o ich ZBAWIENIE....Bóg zapłać za obraz Prawdy o ludziach otwartych na Chrystusa i życie w Jego KK.....proszę mi pokazać w UE obóz islamistów,gdzie ??? duszpasterze KK ich EWANGELIZUJĄ....gdzie??? udzielają Chrztu świętego.....gdzie??? NAWRACAJĄ w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego....proszę o świadectwo Kard,Abpa,Bpa , którzy w meczecie dają swiadectwo wiary w Chrystusa...gdzie mówią ???, ze Bóg w Trójcy Jedyny to również bóg islamu....
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  20°C Sobota
  noc
  16°C Sobota
  rano
  24°C Sobota
  dzień
  25°C Sobota
  wieczór
  wiecej »