Komentarze 27
 • tomaszl
  16.03.2019 14:42
  PIS to nie moja partia, a każde podobne wystąpienie mnie w tym zdaniu utwierdza.
 • gosc
  16.03.2019 15:17
  Haha szczególnie jego dzieci! 😂
 • tnn
  16.03.2019 15:23
  Prezesie Kaczyński, jak wypowiecie konwencję przemocową i pogonicie to zaburzone tałatajstwo ze szkół to wam uwierzę
 • Kuba
  16.03.2019 15:32
  Oby poszły za tym czyny. Czekam na konsekwencje karne dla Trzaskowskiego i innych wprowadzających pedofilię i demoralizację do szkół. W każdym razie pomimo nie zajęcia się sprawą aborcji - a jest to dla mnie wielki cios - PiS obecnie nie ma alternatywy. Boli tylko że wciąż są ludzie popierający mafię z PO, nawet widząc że chcą oni zniszczyć ich dzieci.
  • gosc
   16.03.2019 16:00
   O czym ty mówisz człowieku? Próbuje wziąć głęboki wdech, chwilę przerwy i zastanowić się co ty wypisujesz. Gdzie ty masz jakieś wprowadzanie pedofilii do szkół? Jaka mafia z Po? I jakie niszczenie dzieci przez PO? Pamiętaj o tym, że słowa mogą mieć swoje konsekwencje, także w internecie. Więc radzę być ostrożny z twoimi pomówieniami.
   • Tomaszszcz
    16.03.2019 17:57
    Pan Kuba prawdę napisał! Panie Gość! UKRADZIONE 260mld zł przez 8lat rządów PO to jak to nazwać? Zagarniete OFE, zamknięte stocznie, pozamykane posterunki policji, państwo teoretyczne, afera AMBER GOLD! Mało?to Pan słabiej zastępca Pana trzaskowskiego chce adopcji dzieci przez homoseksualistów to trzaskowski podpisał lgbt! Juz Pan Panie Gość zapomniał?
   • katolik k
    16.03.2019 20:19
    tych OFE jednak Morawiecki nie oddaje Amber Gold okazalo sie nie nie byc afera a SKOKi nie do ruszenia a 260 miliardow PiS jednak nie szuka.Za to zaprzestal inwestycji a podniosl w ciagu 3 lat o 60%koszty zycia...A mowili ze wystarczy nie krasc aby na wszystko bylo a niepelnosprawnych pogonili i nauczyciele i rolnicy zapowiadaja strajki...
   • gość
    16.03.2019 22:00
    Panie GOSC, dlaczego straszy pan ludzi? Politycy są atakowani bo na to zasłużyli z jednej czy drugiej strony, ale dla rozmówcy to bym pan więcej szacunku okazał. Z nazwiska przecież nikt nie zostal wymieniony przez KUBE.
 • Kuba
  16.03.2019 15:37
  Zresztą muszę pokutować, bo kiedyś popierałem i głosowałem na PO. Obecnie namawiam wszystkich do głosowania przeciwko nim, zwłaszcza obojętnych.
  • Gos
   16.03.2019 21:35
   Dziękuję za ten głos, znam podobne osoby które teraz żałują, że kiedyś głosowały na PO.
  • Podajnik
   16.03.2019 22:08
   Ja miałem Podobnie. Jako były fan Donalda Tuska gdy spojrzałem na liczby i osiągnięcia i prównałem 8 lat do 3 lat to się z Platformy wyleczyłem. Gdy dodałem do tego patriotyzm PISu, siłę tradycji to nawet przeszła mi niechęć do samego lidera. W końcu pan Schetyna nie jest dla pana Kaczyńskiego konkurencją.
  • apo
   18.03.2019 09:53
   Nie będę się znęcał i rzucał kamieniami w tych co dali się nabrać na De Tuska, choć bycia fanem tej osobistości i PeO nigdy swym umysłem nie pojmę, ale to pewnie kwestia mojego takiego a nie innego życiowego doświadczenia. A było ono takie, że też dałem się nabrać, tylko znacznie wcześniej. Na Lecha W. bo takie wtedy nosił inicjały. Każdego można oszukać raz, niektórych można oszukiwać stale, ale nie da się oszukiwać wszystkich i zawsze. Mam nadzieję że przebycie takiej choroby pozostawia trwałą odporność. Powiem tyle, że obecny rząd jest pierwszym, który od prawie 40 lat, nie licząc mowy I Sekretarzy, mówi do mnie zrozumiałym dla mnie językiem polskim. Po raz pierwszy o sprawach Polski mówimy wprost choć brutalnie, prysła bańka lukrowanych kłamstw i manipulacji. Historia ruszyła z miejsca, po raz pierwszy od tych wielu dziesiątek lat wszystko od nas Polaków zależy. A zależy już nie to, czyja i jaka będzie Polska, ale czy w ogóle będzie. Znacznej części mieszkańców tego kraju Polska przestała być do czegokolwiek potrzebna, wręcz przeszkadza robić swoje "interesy" i jest otwarcie przez nich zwalczana i w kraju i za granicą. Nadchodzące wybory majowe i jesienne to plebiscyt - czy Polska ma istnieć czy też nie. I uwaga. Niech nikogo nie zwiodą niby to przeważające sondaże obecnie rządzącej partii. Opozycja nie musi wyborów wygrać, by skutecznie sparaliżować Państwo i konsekwentnie je rozkładać i likwidować. Tylko samodzielne rządy tych którzy jednoznacznie opowiadają się za Polską mogą ją przed tym uchronić. W dodatku brak większości konstytucyjnej i tak będzie hamował nasz rozwój i naprawę kraju, który nie będzie taki, jaki mógłby być gdybyśmy naprawdę tego chcieli. Uwaga druga. Rządy "kolesiów" oznaczać będą swobodę kręcenia lodów i bezkarność dla nich, ale nie dla ogółu ich wyborców. Nie lubią konkurencji, ale potrzebują w pełni uzależnionych od siebie niewolników,najlepiej żyjących w ndzy i pozbawionych wszelkiej ochrony państwa i prawa. Każdy kto wybierze się w drogę do wyborczego lokalu, a także kto nie widzi powodu by się tam udać, niech się tym razem dobrze zastanowi. A w pamięci niech sięgnie po obraz kolejek do lokali na ulicach Budapesztu i innych węgierskich miejscowości i pomyśli, dlaczego ci ludzie tam poszli. Czy my mamy być od nich GŁUPSI i dlaczego ???
   • Gosc
    18.03.2019 10:33
    Musimy najpierw wygrać Polskę a potem zacząć ją powoli ale systematycznie zmieniać wprowadzając takie prawa jak pełną ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Teraz trwa walka o zablokowanie demoralizacji dzieci przez zwodniczą ideologię LGBT.
 • pawell
  16.03.2019 15:53
  Cała sytuacja pokazuje, że jak by krytycznie nie oceniać PiS (w realizacji obietnic w sprawach choćby życia nienarodzonego) to nie ma w tej chwili dla niego realnej alternatywy aby nie dopuścić do władzy "elity postępu". Jak by się Schetyna nie odcinał od Rabieja (a Rabiej od siebie samego) to scenariusz nakreślony przez wiceprezydenta Warszawy będzie realizowany jesli tylko KE dojdzie do władzy. A kto jej w tym przeszkodzi? Kolejna kanapowa partia założona przez M. Jurka (przy całym moim dużym szacunku dla niego)?
  • gosc
   16.03.2019 17:03
   Takie kanapowe 1-3 osobowe mini partyjki nic nie zdziałają bo po prostu nie mają żadnego ani politycznego, ani fachowego do sprawowania rządu zaplecza, katolicy powinni to sobie wreszcie uświadomić. Głosowanie na nich to tylko strata cennych kilku procent głosów.
 • św Eufenia
  16.03.2019 15:57
  Czasem lepiej rodziców i babcie z dziadkami rozumie prezes, który sam dzieci nie ma. Dziękujemy za walkę w obronie dzieci przed rękami zboczeńców.
 • Józef K.
  16.03.2019 17:17
  Tak , jak pisałem już ostatnio na forum GN. Zimna , wyrachowana socjotechnika , bez podłoża ideologicznego. Skończył się temat uchodźców , to trzeba znaleźć innego , nośnego społecznie, wroga, by zyskać poklask elektoratu . A równocześnie trzyma się w lodówce temat aborcji, bo badania opinii publicznej ( a to one wyznaczają przed wszystkim marszrutę działań Pana Prezesa ) wskazują ,że większość społeczeństwa jest za status quo. Jeden z nielicznych polityków w Polsce , który kieruje się rzeczywistymi konserwatywnymi wartościami Pan Marek Jurek , jakoś nie dołącza do pis-owskiej obłudnej, krucjaty. Nie jest to do końca bohater mojej bajki ( np. pamiętam jego " pielgrzymkę " do Pinocheta ), ale Facet budzi mój szacunek , bo ma poglądy i się ich trzyma. A Pan Prezes wierzy tylko w jedyną wartość - władza , a wszystko pozostałe jest wtórne i zmienne . Liczy się tylko skuteczność jej zdobyciu i rozszerzeniu.
  • demorl
   16.03.2019 18:34
   Można mieć sztywne poglądy i się ich trzymać, można mieć i 200 procent racji, a nigdy się nie dostać do sejmu i nie mieć żadnych szans by te swoje postulaty realizować i zrobić dla kogokolwiek cokolwiek. Przyznam że ta ideologiczna "niezłomność" wielu, nie licząca się z realiami i praktyką, zalatuje mi bardziej chorą chęcią "zaistnienia" niż działania. Zdobycie i utrzymanie władzy by móc działać jest konieczne, a niestety nasze "społeczeństwo" zachowuje się zgoła inaczej niż np. Węgrzy. Tak jakby wolało Polskę teoretyczną, słabą, chwiejną, gdzie garstka ludzi może paraliżować państwo i terroryzować większość. Gdzie można robić ciemne interesy i łowić ryby w mętnej wodzie. A nawet słuszne idee wykorzystywać kiedy się uda tylko do zwalczania przeciwników. Nie czarujmy się, moralność nie jest dla Polaków tym co tygrysy lubią najbardziej.
 • ALA
  17.03.2019 13:26
  Osony homoseksualne, które znam nigdy krzywdy moim dzieciom nie wyrządziły. Za to zdarzyło się że dziecko się popłakało słysząc dochodzące zza ściany krzyki sąsiada na swoje dzieci...To jest jakiś ideologiczny problem. Prawdziwe są gdzie indziej!
 • Seymour
  18.03.2019 12:05
  Przeczytałem tekst karty LGBT+ w całości. Szok. Generalnie jedna myśl po lekturze tego karygodnego pisma - w polskich szkołach, firmach, etc. największym problemem jest to, że nie ma specjalistów, którzy "przyuważą" i ocenią tożsamość seksualną mojego dziecka (i to od szkoły podstawowej). No ale żeby "przyuważyć" to ja w szkole czy w pracy rozumiem, że mam się obnażyć tak? Czyli powinienem swoje dziecko tak wychować aby wiedziało, że szkoła czy praca jest miejscem już konkretnego obnażania swojej nazwanej przez autorów tegoż karygodnego pisma tożsamości seksualnej? No bo skoro w treści jest napisane o ukrywaniu tożsamości płciowej i wręcz cierpieniu z tym związanym, to przeciwieństwo jakie jest? Jakie słowo? Nie ukrywanie? Obnażanie? Obnoszenie się? A ja myślałem, że praca i szkoła jest miejscem NIE obnażania seksualnego tylko miejscem pracy i nauki. Dalej cyt. "miasto stołeczne Warszawa powinno stworzyć sieć latarników". Czyli wg autorów karygodnej deklaracji, moje dziecko w szkole a później w pracy ma się "nie ukrywać", czyli obnażać sfery seksualne tak, aby "latarnik" mógł ocenić, czy jest takie, czy inne (przy czym chronione jest "to inne", bo ono wg karty LGBT+ musi się ukrywać a karta ma je "wyswobodzić" - nie wyleczyć ale dać prawo obnażenia w szkole i w pracy, tzn. nie ukrywania). To postawię pytanie inaczej - kto i w jaki sposób obroni teraz moje dziecko w szkole a później w pracy (uwaga! SIC! W nauki i pracy) przed dziećmi a później ludźmi dorosłymi "nie ukrywającymi" i "obnażającymi" i "ujawniającymi"? Ja, jako rodzic, stoję na stanowisku takim - wiem, do czego służą poszczególne narządy ciała i też dziecko wie, że tyłek służy do (przepraszam) robienia kupy, nie do uciechy jąder. Pytam - kto obroni moje dziecko, gdy zorganizowana grupa "latarników" będzie bronić tych "ujawniających się" zaraz po tym, gdy uczniowie i pracownicy zostaną zobligowani do "ujawniania" się w miejscu nauki i pracy a dzieci zostaną zobligowane do NIEUKRYWANIA?
  • Roman W
   18.03.2019 18:08
   Też przeczytałem tekst karty. Mam inne odczucie, nie widzę nic złego w uświadomieniu uczniów. A co Ty zrobiłbyś gdyby to Twoje dziecko odkryło inną swoją tożsamość? Kto mu ma pomóc i zaakceptować?
   • Gosc
    19.03.2019 17:15
    Jeżeli twój powie ci, że jest dziewczynką to tu jest potrzebne leczenie a nie akceptacja!
 • EY
  19.03.2019 08:04
  Pan Rabiej się "odciął" od swoich poglądów, bo się PO wystraszyło, że stracą głosy wyborców. To najbardziej zakłamana partia w tym kraju, nawet nie mają odwagi powiedzieć, jakie są ich prawdziwe poglądy. Biedroń mówi otwarcie o co mu chodzi, a PO tylko mataczy.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  1 2 3 4 5 6 7
  8°C Wtorek
  wieczór
  5°C Środa
  noc
  3°C Środa
  rano
  6°C Środa
  dzień
  wiecej »