Komentarze 4
 • robak
  14.07.2019 15:27
  przepychanie chorych sytuacji jest normą - wszak teraz na naszych oczach i dokladnie w świetle prawa oddaje się dzieci homoseksualistom ( a związki ludzi tych samych płci nazywa się małżeństwem ) to jest dokładnie to samo . jaka jest reakcja na tego typu zdarzenia - ano uśmiech , albo stwierdzenie że nikt nie powinien osądzać , osądzamy grzech nie człowieka i tego typu bzdety . eutanazja jest normą w holandii czy belgii - pod przykrywką opieki lub tzwdiety głodzi się starych ludzi . o tym wszyscy wiedzą - ale nie widzą problemu . o czym więc mowa . jeżeli jak tabu traktujemy dyskusje na temat innych religii to czemu się dziwowac . chore drzewo nie wyda dobrych owoców - a jedynym dobrym drzewem jest religia katolicka i kościoł który powołal do życia Jezus Chrystus - każdy inny jest namiastką lub nieprawdą . od tego się zaczyna .każda psudo prawda rodzi n astępną pseudo prawdę a w końcu cała rzeczywistość jest tylko zakłamaniem w którym poklepujemy sie po plecach - bo wszystko jest kul .pozdrawiam
 • Marek Aureliusz
  14.07.2019 18:07
  To wszystko prawda … tylko jak , w jaki sposób chcemy SKUTECZNIE wyrazić swój sprzeciw ? Artykułem sympatycznej Pani Redaktor ? Mam złą wiadomość , kręgi ideologiczno- finansowe w ogóle się tym nie przejmują .

  Przez głosowanie ? to ma sens jedynie wtedy kiedy bylibyśmy jednością społeczną ,teraz jesteśmy społecznie rozbici , kiedy jakiś biskup wyrazi swoje sympatie polityczne to zaraz zadziała szafot medialny "że się wtrąca do polityki " ta jakby pasterstwo nie było obowiązkiem biskupa [ tak polityka i pasterstwo to w praktyce może być to samo ] więc jak ?


  Herezja : bierzmy przykład z muzułmanów , oni nie maja wątpliwości jakimi wyborami politycznymi się kierować i mają ZDECYDOWANYCH pasterzy , mają mężczyzn na stanowiskach wymagających męskiego podejścia do sprawy [ tutaj oczywiście nie chodzi o genitalia ].


  Gdyby tak , to moje przypuszczenie, podobnego mordu dokonano na muzułmaninie , to władze państwowe rychło by się od tego wycofało i ukarało winnych , czy się mylę ?


  A może poprosić ich o wsparcie , o pomoc ..na własnym terenie kanonicznym w sytuacji kiedy jesteśmy … liczniejsi , czy może być większe upokorzenie instytucji ? nie wiem , wiem ,ze to jedno z ekstremalnych rozwiązań … które z czasem może być rozważane .
 • i.cz
  15.07.2019 17:16
  Jezeli Kosciol jest przeciwny zaprzestaniu terapii to czemu nie zaczal placic za pobyt w szpitalu? Zawsze tacy wspanialomyslni -na czyjs koszt. Tymczasem budzet jest jaki jest i za te pieniadze mozna by uratowac kilka innych ludzi.
  • chochlik
   15.07.2019 21:43
   To utrzymywanie kogoś przy życiu jest wspaniałomyślnością ? rozwinął się ten europejski humanizm oj rozwinął ,jeszcze trochę a będzie tak wspaniały jak … Himler , a podatki , o ile wiem to większość opodatkowanych w Polsce to ludzie będący członkami K.k. więc w czym problem ?

   Lubię prowokacyjne pytania , jak oni Francuzi mogą tak postępować skoro w Europie postępuje się inaczej , jak nie wiedzą to niech przyjadą do Polski …może się nauczą .jaki problem ?

   co ,że przeginam ? a ja niedawno słyszałem z ust wykształconego { na oko ] polityka zdanie o tym ,że jak Polacy mogą tak a nie inaczej postępować [ LGBT ] skoro w Europie postępuje się inaczej … czy powiedziałem coś innego ?

   to dlaczego ten sam argument skierowany w jedną stronę jest prawdziwy w drugą fałszywy , jak ktoś ma wątpliwości atlas zawsze można kupić .
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  21°C Wtorek
  wieczór
  17°C Środa
  noc
  14°C Środa
  rano
  20°C Środa
  dzień
  wiecej »