Komentarze 2
 • Bezimienny
  21.04.2017 13:53
  Stanisław Miłosz... przesadziłeś....

  A co do immunitetu.... To proszę pamiętać jak to działa. Kolega Macierewicz zasłaniał się nim, gdy część oskarżanych przez niego ludzi - w związku ze sprawą WSI - próbowała się z nim procesować. Więc niech teraz PiSoki nie gadają, że to immunitet dotyczący tylko tego, by mógł wykonywać swoje funkcje. Bo szeregowy poseł, o ile go nie posadzą, żadnym procesem nie ma uniemożliwionego wykonywania swojej funkcji. I na pewno nie przeszkadza mu wykonywanie funckji to, że policjant każe mu dmuchnąć w balonik.

  Po prostu po półtorej roku wyszło z pana Ziobry to, o czym wiemy od lat: to człowiek do bólu mściwy. Gwóźdź do trumny pana Leppera już kiedyś wbił, prawda?

  Kiedyś mieliśmy falandyzację prawa. Teraz możemy oglądać jak wygląda jego ziobryzacja.
 • Stanisław_Miłosz
  21.04.2017 14:27
  Ad "bezimienny" i cenzor:

  A niby w czym przesadziłem?

  "Immunitetem Donalda jest obłęd w oczach i uśmieszek przygłupa na ustach.

  Gdy przydzie co do czego, z pewnością poń sięgnie. Lepiej być Napoleonem w psychiatryku, niż cwelem w puszce, nieprawdaż?"

  Przecież zdarza się, że wielu którym grozi skazanie za czyny kryminalne, a Donaldowi grozi za wiele takich czynów, "ucieka" w chorobę lub jakieś dysfunkcje psychiczne (p. prawnicy przesłuchiwani w sprawie Amber Gold: tracą pamięć) . A jeśli chodzi o "obłęd w oczach" i "uśmiech", to nie tylko moję wrażenie. Zresztą sam Donald przyznał się kiedyś, że "zażywał".
  Tu bym tylko dodał jeszcze, że w psychiatryku mógłby bez przeszkód i bezpiecznie uprawiać ulubione "haratanie": haratać gałą w ścianę. Ściany są tam wywatowane.

  Zresztą czas pokaże. A wiele z moich "intuicji" (kto czyta moje komentarze, to wie) się sprawdziło. Doświadczenie życiowe, informacje i żelazna logika - wszystkim polecam. A jeśli ktoś odbiera używane określenia jako obrażliwe, to widocznie tak je odbiera (głodnemu chleb na myśli), ja dobieram adekwatnie do sytuacji.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  26°C Niedziela
  dzień
  27°C Niedziela
  wieczór
  23°C Poniedziałek
  noc
  19°C Poniedziałek
  rano
  wiecej »