Joanna Najfeld: To jakiś koszmar

Nie mogę uwierzyć w to co się stało, to jakiś koszmar. Haniebny wyrok skazujący ks. Marka praktycznie zdelegalizował wyznawanie religii katolickiej i wartości judeo-chrześcijańskich w Polsce! - pisze w komentarzu dla Wiara.pl znana publicystka i obrończyni życia, Joanna Najfeld.

Nie mogę uwierzyć w to co się stało, to jakiś koszmar. Haniebny wyrok skazujący ks. Marka praktycznie zdelegalizował wyznawanie religii katolickiej i wartości judeo-chrześcijańskich w Polsce! Odbieram go jako groźbę i instytucjonalne prześladowanie Kościoła z powodów czysto ideologicznych. Jako katoliczka, czuję dzisiaj strach, jaki do tej pory znałam tylko z opowiadań rodziców o ciemnych czasach PRL.  Urzędnik państwowy dyktuje zawartość katolickiej gazety i nakazuje księdzu wyprzeć się piątego przykazania! Zasądza 30 tysięcy kary, które zapłacimy my wszyscy - w tym tygodniu taca nie pójdzie na świątynię, ani pomoc biednym, ale na okup. 

Zamach na wolność słowa, poglądów i religii jest najohydniejszy właśnie wtedy, kiedy podparty jest autorytetem sądu. Sądu, który uzurpuje sobie prawo do skazywania za "bezprawne" opinie. Oczekuję reakcji Kościoła, Rzecznika Praw Obywatelskich i Ministra Sprawiedliwości.

 
Cała ta hucpa to zaplanowana akcja lewicowych ekstremistów. Nie potrafią przekonać demokratycznej większości do swoich chorych idei, więc narzucają je gwałtem. Ten proces sądowy jest przecież jednym z całej serii - aborcyjne, gejowskie, antykatolickie bojówki rozpaliły w Polsce stosy.   Może to i dobrze, że spadają maski. Wiemy kim naprawdę są piewcy postępu i jakie mają zamiary. Widzimy też coraz wyraźniej, że wolność i sprawiedliwość to w Unii Europejskiej wartości zwalczane.
 
Tym bardziej podpisuję się pod każdym słowem "Gościa Niedzielnego". Jeśli pójdę siedzieć za to "przestępstwo myśli", to przynajmniej w dobrym towarzystwie.
«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • gosc
  27.04.2010 00:22
  Sąd wręcz zaprzeczył prawom biologii, bowiem płód jest człowiekiem, dzieckiem, a pani sędzina temu zaprzeczyła, twierdząc, że dla innych światopoglądów, niż katolickie, aborcja nie jest zabójstwem, co jest kłamstwem. Płód jest dzieckiem, taka jest biologia, a katolicyzm po prostu o tym przypomina.
 • o_Onufry
  14.05.2010 10:59
  „Jeżeli masz kilkuset wyznawców i niektórzy molestują dzieci, nazywają cię liderem sekty. Ale jeśli masz miliard wyznawców i tysiące dewiantów seksualnych - zwą cię papieżem. Kościół to instytucja zorganizowanej pedofilii”
  Istota katolickiego KŁAMSTWA nie leży w księżowskich upadkach. Ich nadzwyczajna - większa niż w przypadku ludzi świeckich - skala to tylko skutek fałszywego źródła katolickiej wiary. Bóg, jeśli istnieje, mieszka w sercu człowieka: muzułmanina, katolika, protestanta, świadka Jehowy czy nawet ateisty. Żadne ludzkie słowa, teologie, doktryny ani myśli nie są w stanie Go zdefiniować. Każdy człowiek powinien szukać swojej PRAWDY, obojętnie, czy jest ona Bogiem, czy też Jego brakiem.
  Największą oszukańczą firmą na świecie, jest Kościół rzymsko-katolicki. Toż to ten ewangeliczny Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi! Fenomenalny sukces tej Stajni Augiasza polega na tym, że handluje ona ułudą, czyli towarem, którego nigdy nikt nie widział. Nazywa się on ... Bóg.
 • Kasia
  28.10.2010 11:41
  Bardzo sie cieszę, że mamy kogos tak odważnego i zdeterminowanego jak Pani. Podziwiam Panią i życzę powodzenia, siły i wytrwałości.
 • JAN
  13.11.2011 07:55
  Pani Joanno, wyraża Pani opinie milionów polskich obywateli, których o zdanie nikt nie pyta a których jasność widzenia na czas wyborów jest zaburzona przez media lub skażone nimi wcześniej ich rodziny.
  DZIEKUJĘ.
  Proszę nie wątpić w słuszność swojej drogi i poglądów a jeśli będzie potrzebne wsparcie - proszę dać znać.

  JAN
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  3°C Niedziela
  wieczór
  3°C Poniedziałek
  noc
  1°C Poniedziałek
  rano
  3°C Poniedziałek
  dzień
  wiecej »