Rabin przeciw promocji homoseksualizmu w armii

O powstrzymanie procesu sodomizacji amerykańskiej armii zaapelował do kongresmanów i wojskowych wpływowy przedstawiciel Unii Ortodoksyjnych Rabinów USA i Kanady, rabin Yehuda Levin.

Apel żydowskiego duchownego ma związek z planami administracji Baracka Obamy, która zamierza uchylić obowiązującą dotąd politykę amerykańskich sił zbrojnych, polegająca na zasadzie „Nie pytaj, nie mów”(DADT – od ang. Don't ask, don't tell), wymagającej, by homoseksualiści ukrywali swoją orientację seksualną, a dowódcy nie badali tych spraw. Zmiana miałaby polegać na tym, że w wojsku mogłyby służyć osoby otwarcie przyznające się do swego homoseksualizmu.

Zdaniem rabina Levina, najbardziej szokujące jest to, że w czasach kryzysu i bezrobocia administracja rządowa zajmuje się realizacją programu „ultraliberalnych” propagatorów homoseksualizmu w armii.

„Dokonuje się duchowego gwałtu na naszym wojsku po to, by zadowolić najbardziej ekstremalnych i egoistycznych z aktywu stukniętej koalicji prezydenta Obamy” – stwierdził rabin.

Według Levina. zezwolenie na przyjmowanie do armii osób otwarcie przyznających się do homoseksualizmu zaowocuje osłabieniem sił zbrojnych i doprowadzi wielu żołnierzy do odejścia z wojska. Jego zdaniem, zgłaszać się będzie także mniej rekrutów, co w konsekwencji spowoduje, że pojawi się konieczność przymusowego poboru.

Levin już wielokrotnie podkreślał, że zgodnie z nauczaniem Talmudu grzech praktykowania homoseksualizmu, który niszczy duchowość człowieka, jest przyczyną takich zjawisk jak trzęsienia ziemi, tsunami, huragany czy zamachy terrorystyczne.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  1 2 3 4 5 6 7
  8°C Sobota
  wieczór
  7°C Niedziela
  noc
  7°C Niedziela
  rano
  8°C Niedziela
  dzień
  wiecej »