Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Jest podejrzany o molestowanie małoletnich. O możliwości popełnienia przestępstwa prokuraturę zawiadomił Delegat ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży w Archidiecezji Katowickiej.
Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała w środę do Sądu Rejonowego w Wołominie akt oskarżenia przeciwko księdzu Wojciechowi G. - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysław Nowak.
Prokuratura wystąpi do Dominikany o przekazanie wszelkich materiałów dotyczących oskarżonego o pedofilię byłego nuncjusza w tym kraju abp. Józefa Wesołowskiego - poinformował w środę rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Przemysław Nowak.
Transmisja rozpoczęła się o godz. 13.00.
Dziś w Sejmie odbędzie się debata nad projektem ustawy Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”.
Wobec byłego nuncjusza apostolskiego w Dominikanie Józefa Wesołowskiego toczy się w Watykanie dochodzenie w sprawie przypadków pedofilii, jakich się miał dopuścić także w innych krajach. Wiadomość taką otrzymało dominikańskie ministerstwo spraw zagranicznych ze Stolicy Apostolskiej - podał portal informacyjny El Caribe.
Protesty przeciw "Stop pedofilii" to działanie na korzyść przestępców seksualnych.
Obecnie nie mamy materiału dowodowego, który pozwalałby na rozważenie kwestii ewentualnego postawienia zarzutów byłemu nuncjuszowi na Dominikanie, abp. Józefowi Wesołowskiemu - poinformowała we wtorek Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Natomiast Prokuratura Republiki Dominikany nie wyklucza złożenia wniosku o ekstradycję.
Dwie linijki tekstu ustawy "Stop pedofilii" wywołują tak wielkie przerażenie mediów. Dlaczego?
W trwającej od pół roku tajnej operacji policja w Wielkiej Brytanii zatrzymała 660 domniemanych pedofilów. Śledczy w ramach działań operacyjnych namierzali osoby publikujące w internecie nieprzyzwoite treści z udziałem dzieci - poinformowano w środę.