Joanna Najfeld: To jakiś koszmar

Nie mogę uwierzyć w to co się stało, to jakiś koszmar. Haniebny wyrok skazujący ks. Marka praktycznie zdelegalizował wyznawanie religii katolickiej i wartości judeo-chrześcijańskich w Polsce! - pisze w komentarzu dla Wiara.pl znana publicystka i obrończyni życia, Joanna Najfeld.

Reklama

Nie mogę uwierzyć w to co się stało, to jakiś koszmar. Haniebny wyrok skazujący ks. Marka praktycznie zdelegalizował wyznawanie religii katolickiej i wartości judeo-chrześcijańskich w Polsce! Odbieram go jako groźbę i instytucjonalne prześladowanie Kościoła z powodów czysto ideologicznych. Jako katoliczka, czuję dzisiaj strach, jaki do tej pory znałam tylko z opowiadań rodziców o ciemnych czasach PRL.  Urzędnik państwowy dyktuje zawartość katolickiej gazety i nakazuje księdzu wyprzeć się piątego przykazania! Zasądza 30 tysięcy kary, które zapłacimy my wszyscy - w tym tygodniu taca nie pójdzie na świątynię, ani pomoc biednym, ale na okup. 

Zamach na wolność słowa, poglądów i religii jest najohydniejszy właśnie wtedy, kiedy podparty jest autorytetem sądu. Sądu, który uzurpuje sobie prawo do skazywania za "bezprawne" opinie. Oczekuję reakcji Kościoła, Rzecznika Praw Obywatelskich i Ministra Sprawiedliwości.

 
Cała ta hucpa to zaplanowana akcja lewicowych ekstremistów. Nie potrafią przekonać demokratycznej większości do swoich chorych idei, więc narzucają je gwałtem. Ten proces sądowy jest przecież jednym z całej serii - aborcyjne, gejowskie, antykatolickie bojówki rozpaliły w Polsce stosy.   Może to i dobrze, że spadają maski. Wiemy kim naprawdę są piewcy postępu i jakie mają zamiary. Widzimy też coraz wyraźniej, że wolność i sprawiedliwość to w Unii Europejskiej wartości zwalczane.
 
Tym bardziej podpisuję się pod każdym słowem "Gościa Niedzielnego". Jeśli pójdę siedzieć za to "przestępstwo myśli", to przynajmniej w dobrym towarzystwie.
«« | « | 1 | » | »»

Zobacz

 • do katoszmaciaków
  14.05.2010 19:04
  przestańcie ujadać, nic to nie da, przyszedł czas że będzie wam pokazane wasze miejsce
  urojenia się leczy a nie w nie wierzy
 • Kasia
  28.10.2010 11:41
  Bardzo sie cieszę, że mamy kogos tak odważnego i zdeterminowanego jak Pani. Podziwiam Panią i życzę powodzenia, siły i wytrwałości.
 • Anna
  03.07.2011 06:01
  Bo jestescie podludźmi. Nienawiść jaką szerzycie i jaka bije z waszych ust, czyni was podludźmi gatunku ludzkiego. Narzucacie swoje gusła wszystkim wokół - ewngelizacja. Tak jak kiedyś Konkwista. Siejecie terror w Polsce pod wezwaniem "milości" do boga. Tak jak wszystkie zwierzeta, sikaniem oznaczają swoje terytorium, tak wy dwiema skrzyżowanymi deszczułkami zaznaczacie wszedzie terytorium swojej wiecznej konkwiasty. A to po to żeby wzbogacać czarną sotnie pasibrzuchów i krwiopijców narodów od 2000 lat.
 • JAN
  13.11.2011 07:55
  Pani Joanno, wyraża Pani opinie milionów polskich obywateli, których o zdanie nikt nie pyta a których jasność widzenia na czas wyborów jest zaburzona przez media lub skażone nimi wcześniej ich rodziny.
  DZIEKUJĘ.
  Proszę nie wątpić w słuszność swojej drogi i poglądów a jeśli będzie potrzebne wsparcie - proszę dać znać.

  JAN
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )
  Pobieranie...

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  15°C Sobota
  dzień
  16°C Sobota
  wieczór
  12°C Niedziela
  noc
  9°C Niedziela
  rano
  wiecej »

  Reklama