Kolejna edycja Konkursu Akademickiego im. bpa Jana Chrapka

Trwa kolejna edycja Konkursu Akademickiego im. bpa Jana Chrapka, w którym głównymi nagrodami są stypendia edukacyjne połączone z indeksami na studia na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim.

Jeśli jesteś uczniem klasy maturalnej masz szansę, aby zapewnić sobie stypendium przez cały okres studiów na jednym z oferowanych przez Uniwersytety kierunków: Uniwersytet Warszawski przeznacza dla laureatów Konkursu osiem indeksów: • dwa indeksy na trzyletnie studia stacjonarne (dzienne) I stopnia na kierunku: dziennikarstwo i komunikacja społeczna - do wyboru specjalności: dziennikarstwo, public relations i marketing medialny oraz fotografia prasowa, reklamowa, wydawnicza; • dwa indeksy na trzyletnie studia niestacjonarne (wieczorowe) I stopnia na kierunku: dziennikarstwo i komunikacja społeczna - do wyboru specjalności: dziennikarstwo, public relations i marketing medialny oraz fotografia prasowa, reklamowa, wydawnicza; • dwa indeksy na trzyletnie studia stacjonarne I stopnia na kierunku: polityka społeczna; • dwa indeksy na trzyletnie studia stacjonarne I stopnia na kierunku: nauki polityczne: jeden na specjalności: politologia, drugi na specjalności: bezpieczeństwo wewnętrzne. Szczegółowe informacje o programach studiów na stronie: www.wdinp.uw.edu.pl Uniwersytet Jagielloński oferuje laureatom Konkursu cztery indeksy: • trzy indeksy na trzyletnie studia stacjonarne (dzienne) I stopnia na kierunku: dziennikarstwo i komunikacja społeczna; • jeden indeks na trzyletnie studia niestacjonarne (wieczorowe) I stopnia na kierunku: dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Szczegółowe informacje o programach studiów na stronie: www.media.uj.edu.pl Fundacja Episkopatu Polski "Dzieło Nowego Tysiąclecia" przyznaje laureatom Konkursu stypendium edukacyjne na pokrycie kosztów związanych z nauką, utrzymaniem i zakwaterowaniem studenta. Czesne za studia płatne pokrywa w połowie obowiązującej kwoty Fundacja, pozostałą część pokrywają Uniwersytety.

«« | « | 1 | 2 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  27°C Piątek
  dzień
  28°C Piątek
  wieczór
  25°C Sobota
  noc
  21°C Sobota
  rano
  wiecej »