W uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dniu Zadusznym tysiące mieszkańców Wiednia odwiedza groby swoich bliskich, również te symboliczne i utrzymane w nowej, „ekologicznej” formule.
Najwięcej osób odwiedziło Cmentarz Centralny w Wiedniu - drugą co do wielkości nekropolię w Europie. Cmentarz ten istnieje od 1874 r. i zajmuje powierzchnię 2,5 mln metrów kwadratowych. W ok. 330 tys. grobów spoczywa ok. 3 mln ludzi różnych religii. Dziennie odbywa się tam 20-25 nowych pochówków.
Od niedawna rozwinęła się ich nowa, ekologiczna forma. W odległości kilkuset metrów od Cmentarza Centralnego czynny jest „cmentarz leśny”. Na liczącym 10 tys. m kw. obszarze urny (na życzenie wykonywane również z materiałów ekologicznych) składane są w ziemi wokół drzew. Po pogrzebie ziemia nad urną jest wyrównywana, nie wiadomo więc, kto w którym miejscu jest pochowany. Tablice z nazwiskami zmarłych zawieszane są we wspólnym miejscu pamięci, które przygotowano w formie drzewa. We Wszystkich Świętych znicze płonęły na terenie całego „cmentarza leśnego”.
Od 2009 r. czynne jest też miejsce pamięci zmarłych, którzy swoje ciała przekazali na cele badawcze. Od 1997 r. zarejestrowano ok. 19 tys. takich osób. Ich prochy zebrano i pochowano w zbiorowej urnie.
W podobny sposób władze cmentarne postępują ze starymi, rozpadającymi się grobami. Spoczywające tam doczesne szczątki podlegają kremacji, a następnie są umieszczane w wyznaczonym miejscu cmentarza.
Obiecał zakończenie "inwazji na granicy" i zakończenie wojen.
Ale Kościół ma prawo istnieć, mieć poglądy i jasno je komunikować.
Owijają się wokół nich i wpływają niekorzystnie na ich działanie.
"Musimy odpowiednio zwiększyć liczbę personelu w brygadach zmechanizowanych".
Podczas godzinnego przemówienia Trump w większości ponowił swoje wyborcze obietnice.
„Każe płacić nieszczęśliwym ubogim, którzy nie mają niczego, rachunek za brak równowagi”.