Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji proponuje by samoloty przewożące najważniejsze osoby w państwie miały status cywilnych, co zmieni zasady bezpieczeństwa ich lotów, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
Rynek usług ochrony jest jedną z najszybciej rozwijających się branż w Polsce - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
Premier Donald Tusk polecił ministrom, aby zaczęli zwalniać pracowników poszczególnych resortów na podstawie obowiązujących przepisów - ujawnia "Dziennik Gazeta Prawna".
Grupa 17 senatorów z PiS, PSL i PO przygotowuje zmianę w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, polegającą na zakazaniu sprzedaży alkoholu w sklepach przy stacjach benzynowych - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
Przedsiębiorcy oszczędzają na bezpieczeństwie teleinformatycznym, choć 60 proc. pracowników wynosi dane z firmy bez zgody pracodawcy, alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".
Klienci portali randkowych w polskiej sieci coraz częściej naciągani są na spore opłaty - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
Choć w Polsce zarejestrowanych jest 23,2 mln pojazdów, to ponad 5 mln istnieje tylko na papierze, twierdzi "Dziennik Gazeta Prawna".
Producenci leków homeopatycznych wypowiedzieli wojnę Naczelnej Izbie Lekarskiej. Oskarżają ją o naruszenie zasad wolnej konkurencji na rynku leków, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
Samorządom brakuje pieniędzy na inwestycje w służbę zdrowia - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna". Wydatki na szpitale i przychodnie w 2009 r. przekroczyły 2 mld zł, ale w 2010 r. spadły o 312 mln zł. Samorządowe placówki czeka zapaść.
Pod względem standardu i metrażu mieszkań, Polska znajduje się w ogonie Unii Europejskiej - ubolewa "Dziennik Gazeta Prawna".