Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Ok. 1,5 tys. osób wzięło udział w manifestacji zorganizowanej przez środowiska prawicowe. Wśród nich byli również goście spoza Wrocławia.Zdjęcia: Karol Białkowski /GN
"Protest w Obronie Dzieci" to manifestacja przeciwko próbom otwarcia drogi w Parlamencie Europejskim do adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Przyjdź! Dzieci same się nie obronią! – apelują organizatorzy
Piotr Duda: Od jutra zbieramy podpisy pod rozwiązaniem parlamentu!
Tysiące demonstrantów w marszu gwiaździstym ulicami Warszawy.
Ponad 20 tys. osób manifestowało w Bogocie przeciwko terrorystycznej partyzantce.
Wbrew setkom tysięcy przeciwników
Ok. 500 tys. osób oczekiwanych jest na dzisiejszej manifestacji w Paryżu przeciwko rządowemu projektowi ustawy legalizującej tzw. "małżeństwa" homoseksualne i otwierającej im dostęp do adopcji dzieci.
Około 300 osób protestowało w środę w Szczecinie przeciwko nieprzyznaniu TV Trwam miejsca na multipleksie i cenzurze, która - ich zdaniem - panuje w mediach. Manifestacja przebiegła spokojnie.
Kilka tysięcy osób idzie w sobotę po południu na ulicami Warszawy w "Marszu Wyzwolenia Konopi". Domagaja się legalizacji marihuany i amnestii dla tych, którzy zostali skazani za jej posiadanie. Doszło do pierwszych incydentów, w stronę policji poleciały butelki i jajka.
Ponad 5 tys. górników manifestowało w piątek w Katowicach, protestując przeciwko polityce rządu. Protest zorganizowały wszystkie górnicze centrale związkowe, zarzucając rządowi i prezesom spółek węglowych m.in. antypracowniczą politykę i złe zarządzenie branżą.