Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Teren pożaru nielegalnych odpadów w Siemianowicach Śląskich został przekazany policji. Strażacy zakończyli działania gaśnicze w obrębie składowiska.
W Siemianowicach Ślaskich, rodzinnym mieście Wojciech Korfantego, powstaje wyjątkowy mural. Malowidło przedstawiające bohaterów powstań śląskich można już częściowo podziwiać na murach i budynku spółki Rosomak S.A. produkującej transportery wojskowe.
W parafii Ducha Świętego w Siemianowicach Śląskich zebrali się kapłani archidiecezji katowickiej na Dniu Modlitw o Uświęcenie Duchowieństwa.
Dmuchane zjeżdżalnie, basen, do którego można wchodzić bez stroju kąpielowego, bo zamiast w wodzie - pływa się w piłkach, oraz wiele innych atrakcji do końca czerwca czeka na dzieci na siemianowickim rynku.
Na dachu nowego budynku Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich otwarto lądowisko dla helikopterów.
Była leczona w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.
Nad ranem 8 kwietnia, w kamienicy przy ulicy Matejki w Siemianowicach Śląskich, wybuchł pożar. Jednej osoby nie udało się uratować.
Tłum zebrany na rynku podzielił się na trzy obozy: jego zwolenników, przeciwników z KOD i przeciwników ze środowisk śląskich autonomistów.
Zmarły miał 26 lat, na kopalni przepracował 5 lat, był ojcem dwuletniego dziecka.
Kolejną informację przekazał dziennikarzom dyrektor siemianowickiej oparzeniówki.