Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Polska jest krajem wysokiego ryzyka dla dzieci korzystających z Internetu - wynika z cytowanego przez "Rzeczpospolitą" raportu opracowanego przez ekspertów europejskiego programu "Kids Online".
Od soboty oficjalna strona internetowa Europejskiej Unii Piłkarskiej - uefa.com - zyskała nową jakość. Oprócz zmiany szaty graficznej, nowością jest możliwość czytania wiadomości w językach polskim i ukraińskim.
Nie chcemy blokować internetu, chcemy tylko zapobiegać przestępczości - zapewnił internautów podczas piątkowej debaty premier Donald Tusk. Rząd jest gotów wstrzymać prace nad ustawami dotyczącymi sieci www, by wysłuchać dodatkowych uwag internautów.
Mechanizm filtrowania internetu oraz blokowania treści wydaje się internautom niedopuszczalny i szkodliwy - powiedziała podczas piątkowej debaty z premierem szefowa Fundacji Panoptykon Katarzyna Szymielewicz.
W piątek po godz. 14 w KPRM rozpoczęła się debata premiera Donalda Tuska z internautami, blogerami i przedstawicielami organizacji pozarządowych na temat projektu ustawy, która wprowadza rejestr stron niedozwolonych.
Wirtualna Biblioteka Nauki, umożliwiająca wszystkim pracownikom nauki, doktorantom i studentom bezpłatny dostęp do najbardziej prestiżowych i wartościowych publikacji naukowych, została uruchomiona w piątek przez resort nauki.
W piątek odbędzie się debata premiera Donalda Tuska z internautami i blogerami na temat projektu ustawy, która wprowadza rejestr stron niedozwolonych. Centrum Informacyjne Rządu zapewnia, że każdy będzie mógł zadać pytanie premierowi z wykorzystaniem serwisów społecznościowych Facebook, BLIP, Twitter, Flaker oraz GoldenLine.
Wśród kandydatów do tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla znalazł się internet. Świat dowiedział się też o kilku innych kandydaturach, choć Komitet Noblowski od dziesięcioleci konsekwentnie nie wypowiada się na ten temat. We wtorek upłynął termin zgłaszania kandydatów do tego zaszczytnego wyróżnienia.
Portale www.poszukiwani.policja.pl i www.zaginieni.policja.pl działają prawie od czterech miesięcy - policjanci oceniają, że dzięki nim udało się wyjaśnić wiele spraw dotyczących nie tylko osób poszukiwanych, ale też tych, które od wielu lat uznawane są za zaginione. Obydwa portale odwiedziło już ponad 635 tys. internautów.
Trwają przygotowania do przyszłotygodniowej debaty premiera Donalda Tuska z internautami i blogerami na temat projektu ustawy, która wprowadzi rejestr stron niedozwolonych. Centrum Informacyjne Rządu zapewnia, że każdy może zadać pytanie premierowi z wykorzystaniem serwisów społecznościowych Facebook, BLIP, Twitter, Flaker oraz GoldenLine.