Poziom zakłamania tego towarzystwa i jego hipokryzji mnie osłabia - powiedział o polskich sędziach prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z Krystyną Barchańską, matką najmłodszej ofiary stanu wojennego, niespełna 17-letniego Emila Barchańskiego, zamordowanego w 1982 r. Nagranie w sobotę trafiło do sieci.
13 grudnia w Centrum Sztuki Mościce odbył się prapremierowy pokaz filmu o Janie Wnęku.
Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz ogłosił w sobotę w Zakopanem, że będzie się ubiegał o urząd prezydenta w nadchodzących wyborach.
W najbliższą niedzielę, 15 grudnia wejdzie w życie nowy rozkład jazdy na kolei. Pociągi wrócą na modernizowane trasy Warszawa - Lublin, Kraków - Zakopane, Leszno - Głogów, Olsztyn - Działdowo - informują PKP Polskie Linie Kolejowe (PKP PLK).
Oglądanie pornografii przez dzieci może wywołać nieodwracalne zmiany w ich mózgu. Emocje, które się pojawiają, gdy dziecko ogląda te treści, są bardzo silne i niezrozumiałe dla niego, a sama pornografia może być uzależniająca - powiedziała Izabela Karska, psycholog ze Stowarzyszenia Twoja Sprawa.