"Panie księżulku, gender odpowiada!"

Zakłócony wykład ks. Bortkiewicza – zobacz, jak ideolodzy gender "prowadzą dialog".

Czwartkowy wykład ks. prof. Pawła Bortkiewicza na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, „Gender – dewastacja człowieka i rodziny” odbył się mimo rozpętanej przez środowiska LGBT histerii w mediach, i mimo prób nacisku na władze uczelni, aby do wykładu nie dopuściły.

W tej sytuacji aktywiści LGBT zajęli miejsce na galerii i gdy prelegent przystąpił do omawiania tematu, zaczęli klaskać i krzyczeć. „Panie księżulku, gender odpowiada, mów dalej!” – wrzeszczeli między innymi. Po chwili na stół prezydialny wskoczył mężczyzna w sukience i zawołał do mikrofonu „Zapraszamy wszystkich na rozpad rodziny!”. Gdy ochrona zmusiła go do opuszczenia stołu, zaczął tańczyć na sali, przed zebranym tłumem słuchaczy. Po kilkunastu minutach policja przywróciła porządek. Trzy osoby odwieziono na komisariat, dwie z nich zatrzymano na 48 godzin.

Zobacz film przedstawiający rozpoczęcie wykładu i próbę jego zakłócenia:

www.BLUBRY.pl Bezprecedensowe przerwanie wykładu ks. prof. Pawła Bortkiewicza -- nagranie całego zajścia
Ostatecznie ks. prof. Bortkiewicz kontynuował prelekcję w innej sali. Na poniższym filmie zarejestrowano kontynuację wykładu, którego tak boją się homoterroryści.

korporacjalechia Cz. 2 Czy gender to dewastacja człowieka i rodziny? - ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • Kasia
  07.12.2013 23:16
  Biedni ludzie. Potrzebują dużo modlitwy. Jutro Mateczka (Maryja) daje nam szczególną łaskę 12.-13. godz. "Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą". Walczmy o nich aby otrzymali wiele Miłości.
 • konsekwencje
  08.12.2013 15:09
  Ciekawe, czy ci studenci zostaną relegowani z uczelni...? (o ile to byli ich studenci)
  Przydałoby się chyba zwrócenie uwagi na taką możliwość władz uczelni.
 • Bogdan
  11.12.2013 10:24
  Smutne.... Osoby które powinny uczyć i wychowywać biorą udział w takim cyrku. Studenci protestujący krzyczą wolność słowa - ale chyba tylko swojego. Uczelnia pozwala na coś takiego swoim pracownikom. Dodatkowo co proponuje gender !? Swobodę decydowania o życiu i śmierci ! Swobodę seksualną od ... może od urodzenia bo od poczęcia będzie kłopot.
  Mieszkając w tym kraju wstydzę się za to na co pozwala się tu robić. Rozbijając podstawową jednostkę - rodzina - idziemy w kierunku ludzkiej psychozy i choroby która kiedyś objawi się swoją potęgą. Pytanie do tych co za tym są - komu podziękują przyszłe pokolenia !?
  Dziękuje i pozdrawiam tych co za normalnością.

 • Me
  12.12.2013 12:02
  Smutne, wykładowcy swoich studentów wystawiają na pośmiewisko, uczelnia (macierzysta owych pedagogów) powinna wyciągnąć konsekwencje z tak nagannego zachowania!!! Takie zachowanie osób z tytułem doktora??? Schyłek cywilizacji zachodniej , dramat!
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  2°C Środa
  wieczór
  2°C Czwartek
  noc
  1°C Czwartek
  rano
  2°C Czwartek
  dzień
  wiecej »