Pod Szpitalem Bielańskim w Warszawie, w którym mordowane są nienarodzone dzieci z Zespołem Downa z całej Polski, dziś (17 listopada 2011 r.) o godzinie 17.00 odbędzie się pikieta połączona z czuwaniem modlitewnym.
MEN upowszechnia edukację seksualną w szkołach we współpracy... z organizacją lobbystyczną, finansowaną przez producentów antykoncepcji i narzędzi do aborcji.
Nasz portal pospieszył się z informacją o ułaskawieniu Asii Bibi, pakistańskiej chrześcijanki skazanej na śmierć za wypowiedzenie dwóch zdań: „Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i za grzech świata. Nie zrobił tego dla was Mahomet”.
Już wiadomo, jak będzie wyglądać Muzeum Historii Polski. Wyniki konkursu na jego koncepcję plastyczno-przestrzenną ogłoszono dziś w Warszawie.
Czuwanie modlitewne pod szpitalem, w którym ginekolodzy mordują nienarodzone dzieci z Zespołem Downa, odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2011r. o godzinie 18.
Mówią w szkołach, jak dobrze wyszli na zachowaniu czystości przedmałżeńskiej. A młodzież, wbrew temu, co sądzą o niej seksuolodzy, zamiast konać ze śmiechu, uważnie słucha.
Wychodzimy na skończonych idiotów, skoro nie zbudowaliśmy tego muzeum przez ponad 20 lat trwania III RP. Czy naprawdę nie zależy nam na budowaniu dumy z polskiej tożsamości?
„Było ciepło, minus kilkanaście stopni”
Rodziny, choć raz dziennie jedzcie razem! I to bez telewizora! – apeluje Fundacja Narodowego Dnia Życia.
Podpisy pod apelem przeciw obciążaniu nowymi podatkami rodzin wychowujących dzieci zbiera w internecie Prawica Rzeczypospolitej.