Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
KAI DODANE 30.09.2020 AKTUALIZACJA 30.09.2020
więcej »
GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 30.09.2020 AKTUALIZACJA 30.09.2020
PAP DODANE 30.09.2020
PAP DODANE 30.09.2020 AKTUALIZACJA 30.09.2020
KAI DODANE 30.09.2020
Garść uwag do czytań na Święto Nawrócenia świętego Pawła z cyklu "Biblijne konteksty".
Komentarze biblijne do czytań liturgicznych.
Beata Zajączkowska
Coraz większe możliwości medyczne, jakimi dysponuje ludzkość, rodzą pytania o kwestie akceptowalności i moralnych racji wielu działań.
Dla ludzi tamtego babcinego, nieodległego przecież pokolenia nieuchronność śmierci była oczywista. Dla nas już niekoniecznie.
Piotr Drzyzga
Wymiar piękna nadnaturalny, tragiczny.
Andrzej Macura
Jeśli nie znam odpowiedzi na to pytanie, ciągle będę się wahał.
ks. Tomasz Horak
Mała mnie odwiedziła, wspomnienia, relacje, opowieści – i jej, i moje. Prawie na odjezdnym zapytała: „Wujku, masz kogoś, kto by codziennie do ciebie zadzwonił?”
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.