Reklama

Szydło: Złożyłam propozycje pracy b. ministrowi finansów

Premier Beata Szydło powiedziała, że były już minister finansów Paweł Szałamacha otrzymał od niej propozycje pracy; "nie była to jedna propozycja" - dodała. Jak mówiła, w przyszłym tygodniu są umówieni na rozmowę.

Reklama

"Minister Szałamacha otrzymał ode mnie propozycje. W tej chwili zastanawia się. Podejmie decyzję. Powiem, że nie była to jedna propozycja. Jesteśmy umówieni z panem ministrem Szałamachą w przyszłym tygodniu na rozmowę" - powiedziała premier Szydło na czwartkowej konferencji prasowej.

O odwołaniu z rządu ministra finansów Pawła Szałamachy premier poinformowała w środę. Odchodzący minister sam złożył rezygnację.

Premier Szydło pytana była w czwartek przez dziennikarzy, czy propozycję otrzymał również były minister Skarbu Państwa Dawid Jackiewicz.

"Minister Jackiewicz nie otrzymał ode mnie propozycji" - powiedziała Szydło.

W połowie września premier odwołała Dawida Jackiewicza z funkcji ministra Skarbu Państwa, gdyż - jak mówiła - wypełnił on swoją misję. Resort skarbu ma być zlikwidowane do końca roku. Proces ten nadzoruje szef Komitetu Stałego RM Henryk Kowalczyk.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Reklama

Autoreklama

Autoreklama

Kalendarz do archiwum

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
10°C Sobota
noc
8°C Sobota
rano
14°C Sobota
dzień
14°C Sobota
wieczór
wiecej »

Reklama