W aborcyjnym projekcie o ratowaniu kobiet nie ma ani słowa!

Justyna Liptak /Foto Gość

Feministki zachęcone przypisywanym sobie "sukcesem", jakim było odrzucenie w zeszłym roku projektu gwarantującego życie każdemu człowiekowi od poczęcia, w tym roku organizują "Czarny Wtorek". Będą podczas manifestacji tego dnia zbierać podpisy pod projektem o fałszywej nazwie "Ratujmy Kobiety".

Jak wiele osób daje się nabrać na manipulację hasłem "Ratujmy Kobiety"? Dużo, biorąc pod uwagę osoby przerażone tym, co wyjaśniamy podczas kontrpikiet. Tymczasem, w projekcie o ratowaniu kobiet nie ma ani słowa! 

Projekt, poza całkowitym zezwoleniem na zabijanie nienarodzonych do 12 tygodnia, bez ograniczeń, mówi również o aborcji nienarodzonych, podejrzanych o chorobę. Tutaj jednak granicy właściwie nie ma. Można te dzieci zabijać aż do końca ciąży. Czy więc ktoś jest bezpieczny? Nie, wystarczy podejrzenie, nawet w III trymestrze, by w majestacie prawa odebrać komuś życie.

Prawa rodzicielskie, według aborcjonistów, powinny po urodzeniu dziecka zostać znacznie ograniczone. Do momentu porodu możemy więc samodzielnie zadecydować o jego zabiciu. Potem zaś jesteśmy zmuszeni do wysłania dziecka na zajęcia z edukacji "równościowej", prowadzonej przez osoby po kierunkach takich jak "gender studies". Dziesięciolatki mają poznawać seksualność człowieka i prawa reprodukcyjne, a także metody oraz środki zapobiegania ciąży. Kiedy już rozbudzone nastolatki zajdą w ciążę, również nie będziemy mieli nic do powiedzenia, bowiem aborcję będzie można wykonać zarówno bez zgody młodej matki, jak i jej rodziców. Skutki takiej edukacji widoczne są choćby w Wlk Brytanii, gdzie liczba aborcji u nastolatek sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy rocznie i gdzie jest dużo większy odsetek nieletnich mam, niż w Polsce.

Jeśli feministki mówią o wolności słowa, można być pewnym, że chodzi jedynie o respektowanie ich jedynie słusznego zdania. Chcą one bowiem w projekcie zakazać mówienia prawdy o aborcji. Zabroniona będzie przy tym jakakolwiek krytyka organizacji zajmujących się pomocą w zabijaniu nienarodzonych. Aborcjoniści chcą więc kneblować i zamykać w więzieniach każdego, kto nie zgadza się z ich morderczymi poglądami.

Feministyczny projekt, wbrew swojej nazwie absolutnie nie broni kobiet. Gdyby wszedł w życie, będą one ciągane po sądach i zamykane za mówienie prawdy, seksualizowane, zmuszane przez urzędników i sądy do aborcji, a co najgorsze, zabijane w dziewiątym miesiącu ciąży za podejrzenie niepełnosprawności. Czy można było wymyślić większe kłamstwo?

«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

 • Tobi
  03.10.2017 20:35
  Zaczadzeni złem.
 • Gość
  04.10.2017 10:44
  Dzisiaj rozpoczyna się nowenna do MB z Fatimy, którą można ofiarować w intencji nawrócenia i opamiętania feministek opętanych zbrodniczą ideologią.
 • Gość
  04.10.2017 13:07
  Podpisz petycję: http://citizengo.org/pl/90167-komitet-praw-czlowieka-onz-obecnie-zamierza-zmienic-definicje-prawa-do-zycia-w-miedzynarodowym?tc=ty&tcid=40676952
 • Odpowiedz
  04.10.2017 15:24
  Pytania do obrońców życia.
  Kto pozwala wam odbierać kobietom prawo do decydowania o losie zarodka który w sobie noszą?
  Jakim prawem chcecie zmuszać do życia, uszkodzony zarodek czy płód ?
  Czy sądzicie że dziecko nieszczęśliwe bo upośledzone, które będzie żyło wbrew woli matki jako rezultat zakazu aborcji, będzie żyło cierpiąc nieustannie, takie dziecko będzie wam wdzięczne ?
  Czy mając do wyboru: istnieć jako noworodek z wrodzonym brakiem powłok brzusznych lub nieistnieć wcale, wybralibyscie wariant pierwszy ?
  Jakimi drogami kroczy wasze rozumowanie co każe Wam bronić życia zarodka będąc zarazem obojetnym wobec cierpień czekających ten zaradek i jego matkę ?
  Czy wiecie że waszej gotowości do zadawania cierpień innym, przypominacie wielu ludziom, znanych z historii inkwizytorów, "Obrońców Świetej Wiary"?
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  30 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  13°C Poniedziałek
  dzień
  13°C Poniedziałek
  wieczór
  10°C Wtorek
  noc
  9°C Wtorek
  rano
  wiecej »