PolAndRock Festiwal - tak będzie nazywał się dotychczasowy Przystanek Woodstock.
Po 23 latach Przystanek Woodstock zmienia swoją nazwę. - Z powodów prawnych oraz powodów, które wyczerpały już wobec nas limit przyjaźni i miłości Michaela Langa, twórcy amerykańskiego Woodstock, musimy zmienić nazwę festiwalu. Nazwa Woodstock jest zastrzeżona - oświadczył dziś Jerzy Owsiak na konferencji prasowej.
Owsiak wyjaśniał, że utrzymanie dotychczasowej nazwy wiązałoby się z koniecznością zmiany charakteru festiwalu i wprowadzenia płatnych biletów. Tłumaczył też, że nazwa WOŚP nie zmienia się.
Co z inicjatywą ewangelizacyjną Przystanek Jezus, który odbywa się w tym samym czasie w Kostrzynie nad Odrą? - Przystanek Jezus odbędzie się i zostanie przy swojej nazwie - zapewnia ks. Artur Godnarski.
Przypomnijmy, że Przystanek Jezus jest ogólnopolską inicjatywą ewangelizacyjną skierowaną do ludzi młodych uczestniczących w Przystanku Woodstock, a teraz przy
Galeria zdjęć z ubiegłorocznego Przystanku Jezus: TUTAJ
PolAndRock Festiwal odbędzie się od 2 do 4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.
aktualna ocena | |
głosujących | |
Ocena |
bardzo słabe |
słabe |
średnie |
dobre |
super |
Zgodnie z planami MS, za taki czyn nadal groziłaby grzywna lub ograniczenie wolności.
Wciąż aktualne pozostaje stanowisko Trybunału, że Konwencja nie przyznaje „prawa do aborcji”.
Wciąż aktualne pozostaje stanowisko Trybunału, że Konwencja nie przyznaje „prawa do aborcji”.
Szymon Hołownia wybrany z kolei został wicemarszałkiem Sejmu.
Polskie służby mają wszystkie dane tych osób i ich wizerunki.
Rosyjskie służby chcą rozchwiać społeczeństwo, chcą nas wystraszyć.
Mówi Dani Dajan, przewodniczący Instytutu Pamięci Męczenników i Bohaterów Holokaustu Yad Vashem.