Jako pierwszy Amerykanin został uznany za osobę "trzeciej płci". Teraz przyznaje: To było oszustwo

Jamie Shupe, pierwszy obywatel USA, który został sądownie uznany za osobę trzeciej płci (niebinarną), przyznał, że wszystko to było oszustwem medycznym i naukowym.

- Aby uniknąć złudzenia, że zostałem kobietą, zrobiłem coś zupełnie bezprecedensowego w historii Ameryki. W 2016 r. przekonałem sędziego z Oregonu, że nie jestem ani mężczyzną, ani kobietą - relacjonuje.

Ta przełomowa decyzja sądu sprawiła, że Shupe stał się ulubieńcem mediów. Zaraz też zgłosiła się do niego organizacja LGBT, która zaproponowała, że zajmie się sprawą zmiany jego aktu urodzenia w taki sposób, by w rubryce płeć widniało słowo: "nieznana".

Jednak gdy w 2017 roku Shupe publicznie opowiedział się przeciw ubezpłodnianiu i okaleczeniu zdezorientowanych płciowo dzieci i żołnierzy, organizacje LGBT przestały go wspierać.

- Z dnia na dzień z liberalnego ulubieńca mediów stałem się konserwatywnym pariasem - opisuje Shupe.

Dziś podkreśla, że jego "zmiana" płci na "niebinarną" była medycznym i naukowym oszustwem. Że lekarze i terapeuci, którzy powinni go zatrzymać, pomogli mu samemu zrobić sobie krzywdę. Podobnie było z mediami i sądami. Zresztą, jak powiedział Shupe'owi jego adwokat, sędzia, która wydała wyrok w sprawie jego "trzeciej płci" sama ma transpłciowe dziecko. - Myślę, że ona wydała wyrok nie tylko w mojej sprawie, ale i swojego dziecka - ocenił Shupe.

W styczniu 2019 r. "odzyskał" swoją męską płeć.

- Nie ma czego takiego jak trzecia płeć. Ludzie interseksualni, tacy jak ja, są mężczyznami albo kobietami. Ich stan jest wynikiem zaburzenia rozwoju seksualnego, potrzebują pomocy i współczucia - stwierdził.

Przyznał, że przyczynił się do przepchnięcia wielkiej iluzji.

- Nie jestem ofiarą. Moja żona, córka i amerykańscy podatnicy - oni są prawdziwymi ofiarami - podkreśla.

«« | « | 1 | 2 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  4°C Wtorek
  rano
  4°C Wtorek
  dzień
  4°C Wtorek
  wieczór
  2°C Środa
  noc
  wiecej »