W ciągu 12 lat istnienia obozu przez KL Dachau i jego podobozy przeszło łącznie ponad 200 tys. osób.
W każdym budynku zagwarantowana będzie izolacja uczestników konklawe.
"To jest demokracja" odpowiadają na krytykę zakwalifikowania AfD jako organizacji ekstremistycznej.
Że niby Pan Bóg odpowiada na naładowane emocjami wołanie!? Przecież to jest jazda na uczuciach, a nie modlitwa. Modlitwa jest pobożnym wzniesieniem duszy do boga, a nie histeryzowaniem.
> Kładzie ręce na ludzi i odzyskują słuch, znikają nowotwory, od lat niemogący chodzić skaczą z radości.<
Który to już raz GN próbuje twierdzić, że jakiś tam charyzmatyk robi "cuda"?! Dopóki nie będzie medycznych dowodów, że rzeczywiście tak się dzieje, należy to wszystko traktować jako nieprawdę i żerowanie na ludzkiej naiwności. Do tej pory GN nie przedstawił ani jednego dowodu, że tzw. "charyzmatycy" rzeczywiście spowodowali cud.
> Czy nakładałeś ręce na chorych? Te czynności są powiązane z cudami.
Czyli cuda można spowodować "czynnościami", jak je nazywa autor? To jest magia, a nie chrześcijaństwo. Wprowadzenie ludzi w błąd, a nie ewangelizowanie. Ten człowiek nie ma pojęcia o PŚ, Tradycji Kościoła, ani teologii. To, co ten człowiek głosi, to nie jest chrześcijaństwo, to nie jest katolicyzm, ale pentakostalizm i to w skrajnym wydaniu. To żerują na ludzkich emocjach i dokonując fałszywych cudów. Też jest charakterystyczne, że to jest świecki, jak u pentakostalistów.
> Jaka jest najskuteczniejsza modlitwa?
> Najskuteczniejsza jest modlitwa prosto z serca.
To znowu jest zupełne pomieszanie. Modlitwa nie "skutkuje", jak sugeruje pytanie, nie jest to zaklęcie. Jak pisałem wyżej, jest to pobożne wzniesienie duszy do Boga, które może być połączone z prośbą. Ale czy prośba zostanie wysłuchana, czy nie, zależy od Boga.
Słynny, młody polski „charyzmatyk” Marcin Zieliński staje w obronie Heidi Baker. Napisał o niej kilka dni temu: „Miałem okazje osobiście spotkać i porozmawiać z Hedi Baker, Randy Clarkiem i Billem Johnsonem. Uważam, ze ich nauczanie nie niosło w sobie nic sprzecznego w to, w co wierzymy jako katolicy. Ani razu nie czułem się niczym urażony, a sam przeżyłem bliskie spotkanie z Bogiem podczas modlitwy z nimi.” Czy subiektywne wrażenie, że „nie zauważyłem nic niepokojącego” wystarczy, aby mieć przekonanie, że warto tą iść tą samą drogą? Dlaczego Marcin Zieliński, tak często podkreślający jak bardzo jest pokorny, nie słucha przestróg doświadczonych kapłanów, ostrzegających przed Baker, Clarkiem, Johnsonem? Jakim duchem posługują osoby, które mówią jednym głosem? Czy tak ma wyglądać posługa charyzmatyczna w polskich kościołach? Warto obejrzeć ten materiał i pamiętać: „W lekkim powiewie przychodzisz do mnie Panie” por. 1 Krl 19,11-14.
https://www.facebook.com/kostrzewa.s/posts/1489261487761443
Obejrzyjcie sobie ku rozwadze:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=9DM5FmZxBQI
Zwiedzenie "pijanych w Duchu Świętym"
https://www.youtube.com/watch?v=xsaewCakCEk
DEMONY PRZYJEŻDŻAJĄ DO POLSKI !!!
https://www.youtube.com/watch?v=xnOZHXPtJXw
tej, która wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! Ta "nowa ewangelizacja" ze świeckimi "pastorami" wygląda mi na protestantyzm, a przynajmniej na działanie protestantyzujące Kościół. Jak się czyta Ewangelię, czy studiuje historię Kościoła, to widać, że Ewangelizacja była zawsze prowadzona najpierw przez apostołów i uczniów (dzisiaj mówimy o biskupach i prezbiterach), a potem przez duchowieństwo, nawet w czasach apostolskich, vide list do Tymoteusza. Czemu jednak się dziwić!? Na SW2 i po nim zmieniono doktrynę Kościoła na tyle, że można się zastanawiać, czy ten ruch, to jest jeszcze Kościół Katolicki, czy może już kolejna sekta protestancka.
Oprócz tego Szkoły prowadzi seminaria odnowy wiary, rekolekcje i wieczory uwielbienia.
Wszystkie te kursy są od dawna prowadzone w Polsce i nikt do tej pory oficjalnie nie zarzucił im że protestantyzują doktrynę katolicką.
Proponuję również wysłuchać słów ks. Kostrzewy z wykładu pt.
Znaki działania Bożego lub złego ducha we wspólnocie. https://www.youtube.com/watch?v=DcnoNw5GOHA
Pokoj z Toba!, Jezus Ciebie kocha zacznij w to wierzyc zamiast teoretyzowac! Polecam dzisiejsza Ewangelie, ale jeszcze bardziej wczorajsza!