Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Aby skuteczniej zwalczać handel ludźmi oraz seksualne wykorzystywanie dzieci i pornografię dziecięcą, KE zaproponowała w poniedziałek dwie nowe dyrektywy, których celem jest zaostrzenie kar, skuteczniejsze ściganie sprawców i lepsza prewencja i ochrona ofiar.
O poziomie wolności w chińskim internecie świat dowiedział się dopiero po trudnościach, jakie dotknęły globalną korporację Google. Cenzura stron w sieci nie dziwi jednak chińskich katolików – czytamy w oświadczeniu katolickiej agencji UCAN, specjalizującej się w tematyce kościelnej na terenie Azji.
Zasady gry Farmville są proste. Obsiewa się pola i zbiera plony. Za plony dostaje się pieniądze, za które można kupić nasiona i tak w kółko. Jednak w tę banalną grę internetową bawią się obecnie 82 mln ludzi. Żadna inna nie osiągnęła takiego sukcesu.
Ponad 90 proc. e-maili wysyłanych na całym świecie to spamy - wynika z opublikowanego w czwartek badania firmy Symantec, specjalizującej się w bezpieczeństwie informatycznym.
Stolica Apostolska opublikowała na swych stronach internetowych zbiór dokumentów z okresu II Wojny Światowej oraz obszerną dokumentację dotyczącą lat 1865-2007. Poinformowało o tym watykańskie Biuro Prasowe
Internet - z którego korzysta już na świecie ok. 1,7 mld użytkowników - niesie ze sobą zarówno szanse, jak i zagrożenia - wskazywali w środę uczestnicy debaty o granicach wolności w sieci.
W nowelizacji ustawy hazardowej nie będzie Rejestru Stron i Usług Niedozwolonych - zdecydował we wtorek rząd. Miały być do niego wpisywane strony internetowe zawierające zabronione prawem treści.
Policja z roku na rok odnotowuje coraz więcej przestępstw popełnianych za pośrednictwem mediów, w tym internetu. Z danych, do których dotarła "Rzeczpospolita" wynika, że w 2007 r. napłynęło do niej ok. 4 tys. zgłoszeń od poszkodowanych, rok później - 4,2 tys.
Władze w Pekinie wyraziły niezadowolenie z decyzji firmy Google, która postanowiła wycofać się z chińskiego rynku - poinformowała w poniedziałek agencja Xinhua.
Chińskie media państwowe skrytykowały amerykańskiego giganta internetowego Google. Zarzuciły mu, że pomaga zewnętrznym siłom atakować Chiny i ich prawa, a próby naciskania na ten kraj z powodu cenzury internetu nazwały śmiesznymi.