Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Obciążające Brytyjczyków przypadki domniemanych tortur i zabójstw irackich cywilów ujawnione w przeciekach opublikowanych przez portal WikiLeaks mogą stać się elementem postępowania sądowego - donosi tygodnik "Observer".
Niefortunny zbieg okoliczności umożliwił ucieczkę namierzonemu przez Brytyjczyków w Iraku jednemu z najważniejszych dowódców Al-Kaidy Abu Musabowi al-Zarkawiemu - wynika z materiałów WikiLeaks, do których miał wgląd tygodnik "Observer".
Oskarżenia zawarte w portalu WikiLeaks na temat nadużyć wobec więźniów w Iraku są "bardzo poważne" - powiedział w niedzielę wicepremier Wielkiej Brytanii Nick Clegg w wywiadzie dla BBC.
Google naruszył kanadyjskie przepisy o ochronie danych - uznał urząd zajmujący się ochroną danych osobowych w Kanadzie (Privacy Commissioner). Firma nielegalnie gromadziła prywatne e-maile i hasła.
391 831 tajnych dokumentów amerykańskiej armii dotyczących wojny w Iraku opublikował w nocy z piątku na sobotę portal WikiLeaks. Wynika z nich m.in., że wojsko USA ignorowało stosowanie tortur przez władze irackie wobec więźniów - podała BBC.
Rzecznik Pentagonu pułkownik Dave Lapin oświadczył w piątek, że nie oczekuje się żadnych "wielkich niespodzianek" w związku z zapowiedzianą przez portal WikiLeaks publikacją do 500 tys. dokumentów dotyczących wojny w Iraku.
Pięć osób aresztowano w Sofii w ramach międzynarodowej akcji przeciwko pedofilii w internecie - poinformował w piątek szef MSW Cwetan Cwetanow.
Amerykański Pentagon ostrzegł media w poniedziałek (czasu lokalnego), by nie publikowały tajnych dokumentów, jakie mają być ujawnione przez portal WikiLeaks, znany z zamieszczenia w internecie w lipcu dokumentów na temat wojny w Afganistanie.
Polacy są większymi entuzjastami portali społecznościowych, takich jak Facebook czy Nasza Klasa, niż obywatele innych krajów UE - wynika z najnowszego Eurobarometru. Korzysta z nich 43 proc. Polaków, a w całej UE średnio 35 proc. Europejczyków.
Wszystkie teksty, przemówienia i homilie Jana Pawła II będzie można znaleźć w jednym miejscu w internecie. Dzięki witrynie www.nauczaniejp2.pl można będzie bez trudu wyszukać, co Jan Paweł II mówił np. o powołaniu, seksie, rodzinie czy podatkach.