Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Kilkaset osób: rodzina i przyjaciele, zielonogórska młodzież oraz kibice uczestniczyli w czwartek w pogrzebie 23-letniego kibica żużlowego, który zginął po potrąceniu go przez policyjnego busa.
Tłum zapłakanych Afgańczyków zebrał się w piątek w Kabulu na pogrzebie byłego prezydenta Burhanuddina Rabbaniego, który został zabity we wtorek w zamachu samobójczym.
Do 40 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych samobójczego zamachu bombowego, do którego doszło w czwartek podczas pogrzebu prorządowego przywódcy plemiennego na północnym zachodzie Pakistanu - podała w piątek miejscowa policja.
Kościół katolicki w Stanach Zjednoczonych pożegnał wczoraj zmarłego w lipcu nuncjusza apostolskiego w tym kraju abp. Pietro Sambiego.
Reżyser Janusz Morgenstern spoczął w poniedziałek w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie. W uroczystościach pogrzebowych - obok najbliższej rodziny - udział wzięli m.in. prezydent Bronisław Komorowski, minister kultury Bogdan Zdrojewski i przyjaciel artysty Roman Polański.
Licznie przybyli mieszkańcy Głogówka pożegnali w czwartek poległego w Afganistanie sierżanta Szymona Sitarczuka, żołnierza 1. Brzeskiej Brygady Saperów. Przesłanie do rodziców sapera wystosował prezydent Bronisław Komorowski.
Białoruska telewizja państwowa relacjonując w czwartek pogrzeb Andrzeja Leppera skrytykowała śledztwo w sprawie jego śmierci i oskarżyła Polskę, że zachowała się niehumanitarnie, odmawiając wiz wjazdowych dwóm członkom białoruskiej delegacji rządowej.
Trzy-cztery tysiące ludzi uczestniczyło w czwartek w pogrzebie przewodniczącego Samoobrony, byłego wicepremiera Andrzeja Leppera. Szef Samoobrony został pochowany w Krupach (Zachodniopomorskie), niedaleko Zielnowa, w którym mieszkał.
W Krupach (Zachodniopomorskie) rozpoczęły się w czwartek po południu uroczystości pogrzebowe szefa Samoobrony, b. wicepremiera Andrzeja Leppera. Do Krup położonych niedaleko Zielnowa, w którym mieszkał Lepper, przyjechali m.in. jego koledzy z Samoobrony, ale także Lech Wałęsa.
Coraz więcej osób chce, aby ich ciało po śmierci zostało skremowane - mówi ks. Piotr Zamaria, dyrektor największego cmentarza w Radomiu. Dlatego też, na zabytkowej nekropolii przy ulicy Limanowskiego, która będzie w przyszłym roku obchodziła 200-lecie istnienia, powstaje kolumbarium, czyli miejsce pochówku urn z prochami.