Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
PAP DODANE 31.05.2022
więcej »
GOSC.PL DODANE 31.05.2022 AKTUALIZACJA 01.06.2022
31.05.2022 19:46
"W murach naszego seminarium jest zaledwie 28 kleryków naszej diecezji, 14 z diecezji gliwickiej i 1 kleryk z Togo, w Afryce. Biorąc pod uwagę fakt, że do święceń dochodzi połowa kleryków, można przyjąć, że nasze prezbiterium do roku 2027 wzbogaci się o 14 kapłanów. Tymczasem ze względu na ukończenie 75. roku życia do 2030 roku odejdzie na emeryturę 72 kapłanów." »
KAI DODANE 31.05.2022
VATICANNEWS.VA DODANE 31.05.2022
Błogosławieni... Komentarze do liturgii i modlitwa wiernych
Garść uwag do czytań na VI niedzielę zwykłą roku C z cyklu „Biblijne konteksty”.
Beata Zajączkowska
Szwajcarski rząd postanowił do 2026 roku zamknąć swoje granice dla zagranicznych adopcji. Holandia zrobiła to już wcześniej.
ks. Włodzimierz Lewandowski
Zaszyci w domach, siedzimy jak gęsi na polach, równie jak one zdezorientowani. Nie tylko ni to jesienną, ni to przedwiosenną aurą.
Andrzej Macura
Teologowie miewają w sobie coś z ewangelicznych uczonych w Piśmie, prawda? Też potrafią widzieć tylko to, co chcą.
Katarzyna Solecka
Kiedy dziecko pyta o świat wokół i słyszy o cudzie stworzenia i Bogu, to czasami wystarczy.
Piotr Drzyzga
Też to Państwo widzą na co dzień?
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.