Rodzice online

Instytut Babyradio.pl to platforma wymiany informacji i doświadczeń. Przedsięwzięcie skierowane jest do rodziców mających bądź spodziewających się dziecka.

Żywienie noworodków i niemowlaków będzie tematem pierwszego spotkania online zorganizowanego przez Instytut Babyradio.pl. 11 kwietnia od godziny 12.00 do 13.30.

Przy swoich komputerach będą mogli usiąść rodzice i zadać pytania ekspertom, którzy na bieżąco udzielą im odpowiedzi. Instytut Babyradio.pl umożliwia kontakt z ekspertami z różnych dziedzin oraz ułatwia znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. wychowania i opieki nad dziećmi. W jego ramach planowane są cykliczne spotkania online, seminaria oraz warsztaty.

– Niestety, zdarza się, że młode matki częściej korzystają z porad dostępnych na różnych forach internetowych, aniżeli z tych udzielanych przez lekarzy – przedstawia ideę Instytutu Małgorzata Orłowska, koordynator projektu. – Mając świadomość, że bycie rodzicem nie jest łatwe, a ilość obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem sprawia, że nie możemy skorzystać z wielu ofert proponowanych rodzicom, uruchomiliśmy platformę wymiany informacji pomiędzy ekspertami, a rodzicami.

Przy okazji cyklicznych spotkań online, bez wychodzenia z domu czy pracy, będzie można zadać pytania zaproszonym specjalistom z danej dziedziny (m.in. położnictwo, pediatria, ginekologia, ortopedia). Udział w nich będą mogły wziąć wszystkie osoby zainteresowane daną tematyką po wcześniejszym zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie Instytut .Baby radio.pl

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  30 1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  17°C Czwartek
  noc
  15°C Czwartek
  rano
  19°C Czwartek
  dzień
  19°C Czwartek
  wieczór
  wiecej »