Kanał Religia.tv nominowany do Hot Bird TV Award

Produkowany przez ITI Neovision kanał Religia.tv jest nominowany do Hot Bird TV Award - prestiżowego wyróżnienia przyznawanego najciekawszym kanałom transmitowanym za pośrednictwem satelitów Eutelsat.

W konkursie, którego rozstrzygnięcie nastąpi 14 listopada w Wenecji, startowało w tym roku ponad 130 kanałów tematycznych ze wszystkich krajów Europy. W trakcie trzydniowych obrad międzynarodowe jury konkursu, złożone z europejskich dziennikarzy i medioznawców, wyłoniło tzw. "krótką listę" programów, które znalazły się w ścisłym finale konkursu. Wśród nich znalazł się nominowany w kategorii "Edukacja i kultura" kanał religia.tv. W tym roku o wyróżnienie Hot Bird TV Award konkurowało ponad 130 kanałów tematycznych ze wszystkich krajów Europy. Rywalizacja odbywa się w 11 kategoriach. Są to m.in. produkcje dla dzieci, kanały informacyjne, filmowe, kulturalne, a także kategorie "Dokument", "Muzyka" i "Sport". Przyznawana jest także nagroda publiczności. Otrzyma ją kanał z największą liczbą głosów publiczności z całej Europy. Wśród dotychczasowych polskich laureatów nagrody są m.in. TVP Kultura, Kino Polska oraz polska edycja kanału National Geographic. Przyznanie wyróżnień Hot Bird TV Award nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 14 listopada w Scuola Grande di San Giovanni Evangelista w Wenecji. Szczegółowe informacje o nagrodach Hot Bird TV Award na stronie: http://www.hotbirdtvawards.com/. Kanał religia.tv ruszył 15 października 2007 r. Jego szefem jest ks. Kazimierz Sowa, a dyrektorem programowym - Szymon Hołownia. Stacja proponuje polskie i zagraniczne produkcje podejmujące tematykę moralną i religijną. Znaczną część ramówki stanowią także programy własnej produkcji, a wśród nich m.in. dokumenty, formaty poradnikowe, talk showy, a także propozycje kulturalne i popularno-naukowe. Od jesieni br. religia.tvn dostępna jest w kilku ogólnopolskich sieciach kablowych.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  22°C Niedziela
  noc
  18°C Niedziela
  rano
  26°C Niedziela
  dzień
  26°C Niedziela
  wieczór
  wiecej »