Kopacz przyłapana na kłamstwie

Premier zarzekała się, że nic nie wiedziała o pustym samolocie, który lata za nią na koszt podatników. A jednak.

"Kolej na Ewę" to nowa marketingowa akcja PO. Premier Kopacz jeździ po kraju pociągami. Ma dzięki temu sprawić wrażenie, że jest bliżej ludzi, a kampania wyborcza ma sprawiać wrażenie niedrogiej. Ale kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że za Ewą Kopacz, na wszelki wypadek, lata pusty rządowy samolot. Lata oczywiście na koszt podatnika. I to niemały koszt, bo około 100 tys. zł.

Premier zapytana przez dziennikarzy o takie wyrzucanie w błoto naszych, czyli podatników pieniędzy odpowiedziała, że nic o lotach rządowej maszyny nie wiedziała.

– Nic mi na ten temat nie wiadomo, że po mnie cokolwiek poleciało, kiedykolwiek. Odkąd powiedziałam, że będę jeździć pociągami, to zarówno w jedną stronę, jak i drugą, zamierzałam podróżować pociągiem - zarzekała się Kopacz.

Kłamała jednak w żywe oczy, co udowodnili dziennikarze "niezależnej.pl". Kopacz doskonale wiedziała, że na wszelki wypadek lata za nią rządowa maszyna, którą - jeśli będzie miała ochotę - będzie mogła wrócić do Warszawy. Już w niedzielę, podczas konferencji prasowej we Władysławowie.

– Nie wiem, jak długo jeszcze będziemy obecni tutaj (...) Wszystko będzie zależało od tego, czy będziemy wracać samolotem, samochodem, czy pociągiem. Natomiast gwarantuje, że jutro wyruszam w Polskę, znowu pociągiem - mówiła.

Wypowiedź została uchwycona przez kamery i można ją usłyszeć na nagraniu:

Grzegorz Wierzchołowski Kopacz i samolot - dowód na kłamstwo

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  18°C Niedziela
  rano
  26°C Niedziela
  dzień
  27°C Niedziela
  wieczór
  23°C Poniedziałek
  noc
  wiecej »