Komentarze 5
 • +antysmok
  23.06.2012 20:06
  Każdy totalitarny system i ideologia ma listę tych, których trzeba wyeliminować: Komuniści mieli arystokrację i burżuazję, naziści Żydów a socjal-liberałowie dzieci nienarodzone.
 • Adrian
  24.06.2012 13:39
  Co jest jakiś absurd co ludzie robią
 • Maurycy_Teo
  24.06.2012 19:21
  Oczywiście jestem osobiście przeciwko aborcji, ale oburzanie się na tego typu publikacje jest interwencją w wolność słowa. Każdy ma prawo wydawać i czytać co mu się podoba, a konstytucja to prawo dozwala. Powinno się to wydać w Polsce i pozwolić przeczytać każdemu, kto chce to poznać.

  Oczywiście dostanę setkę minusowych głosów, chcę jednak tylko podkreślić, że napisałem to w kontekście trwającej na Gościu dyskusji o niby-cenzurze nakładanej na książki zachęcające do nielitościwego bicia i tresury dzieci już narodzonych. Zastanówcie się, dlaczego jedną "cenzurę" odrzucacie, a inną sami chcecie nakładać...?
  • Verbum
   24.06.2012 22:20
   Myślę, że kolega zupełnie myli pojęcia. Nie można porównywać dyskusji na temat wydawania czy też nie kontrowersyjnych książek na temat wychowania (które nie są nawet publikacjami naukowymi) z dokumentem wydawanym przez WHO jako poradnik i propagujący zabijanie dzieci nienarodzonych! To nawet nie chodzi o cenzurę ale o skandal - tym bardziej, że niektóre dane są naciągane w celu propagowania aborcji. Polecam książkę wspomnianego dr. Bernarda Nathansona - jest to bardzo wiarygodne świadectwo - bo nie można mu zarzucić, że jest "nawiedzonym, katolickim bojownikiem"...
  • sponz
   25.06.2012 14:49
   Oburzanie sie na takie publikacje nie jest interwencja w wolnosc slowa, ale wlasnie korzystaniem z niej. A sama "instrukcja" WHO jest obrzydliwa! (moge to napisac, czy ograniczam wolnosc slowa?)
 • niekonwencjonalna
  17.10.2018 12:39
  osobiście uważam, iż mężczyźni nie powinni zabierać głosu w temacie aborcji. Łatwo jest wam mówić o tym i bronić praw nienarodzonych dzieci, ponieważ problem nie dotyczy waszego ciała. Robicie z siebie obrońców życia, a jednocześnie porzucacie kobiety w ciąży ze strachu przed odpowiedzialnością. Co ma zrobić taka kobieta? Gdzie jest sprawiedliwość, skoro to kobieta w przypadku „wpadki” jest obciążona największą odpowiedzialnością? Powiem tak. Wbrew mitowi iż każda kobieta jest w stanie pokochać dziecko, prawda wyglada zupełnie inaczej. Wbrew jakimś starożytnym stereotypom marzeniem każdej kobiety nie jest mieć dziecko. Skoro ktoś podejmuje się współżycia, wiąże się to z możliwością tzw „wpadki”. Ale dlaczego to kobieta ma płacić za to? Zdaje sobie sprawe, ze z męskiego punktu widzenia zrozumienie moich slow nie jest możliwe. Aczkolwiek weźcie sobie panowie do serca, ze w razie niechcianej ciąży to kobieta ma problem na głowie (a właściwie w brzuchu), nie wy. Dlatego osobiście uważam, iż decyzja na temat zatrzymania dziecka bądź nie, powinna należeć tylko i wyłącznie do kobiety której sprawa ta dotyczy, a prawo i religia nie powinny się do tego mieszać, gdyż jest to kwestia indywidualna.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie... Pobieranie...

  Kalendarz do archiwum

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  20°C Niedziela
  dzień
  21°C Niedziela
  wieczór
  19°C Poniedziałek
  noc
  15°C Poniedziałek
  rano
  wiecej »