Radomski muzyk i kompozytor występował na koncertach razem ze zmarłym piosenkarzem.
Presja na producentów i walka o dotrzymywanie umów mają sens. Przewodnicząca KE Ursula von der Leyen poinformowała mnie dzisiaj bezpośrednio, że kolejne 50 milionów dawek szczepionki Pfizer dotrze do krajów UE jeszcze w II kwartale - napisał w środę na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.
53-letni maszynista lokomotywy akumulatorowej z katowickiej kopalni Staszic-Wujek zmarł w środę 14 kwietnia po wypadku, do którego doszło 690 metrów pod ziemią.
Postanowiliśmy o zaszczepieniu kadry olimpijskiej i reprezentacji Polski w piłce nożnej, która będzie uczestniczyła w Mistrzostwach Europy - poinformował w środę premier Mateusz Morawiecki.
Formularz kwalifikacyjny, wypełniany przed szczepieniem, został dostosowany do ewentualnego ryzyka. Jeśli dana osoba nie zostanie zakwalifikowana do szczepienia, wówczas będzie mogła zapisać się na szczepienie innym preparatem - powiedział w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.
Limit mojej skłonności do kompromisu skończył się, dzisiaj odszedłem z Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości - oświadczył w środę polityk Porozumienia, poseł Wojciech Maksymowicz.
Apogeum trzeciej fali w poprzednich tygodniach teraz przetacza się przez szpitale - powiedział w środę minister zdrowia Adam Niedzielski. - Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu obowiązywania restrykcji do 25 kwietnia - dodał. Wyjątki od tej zasady dotyczyć będą przedszkoli, żłobków i sportu na świeżym powietrzu.
Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 21 283 kolejnych osób, najwięcej przypadków wykryto na Śląsku - 3386 i Mazowszu - 2925 . Zmarło 803 chorych z COVID-19 - podało w środę Ministerstwo Zdrowia.
Po trzech tygodniach leczenia pan młody został wypisany z Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku. W marcu w placówce przygotowano sakramentalny ślub pacjenta chorego na COVID-19 i jego narzeczonej.
Mieszko I włączając się w struktury Kościoła z centrum w Rzymie, a nie w Konstantynopolu, zadecydował o tym, że czujemy się częścią Zachodu, a nie Wschodu.