Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Al-Kaida Afryki Północnej zagroziła atakowaniem w regionie chińskich robotników w odwecie za wydarzenia w Sinkiangu, gdzie w zamieszkach ujgursko-chińskich zginęły 184 osoby - podał we wtorek hongkoński dziennik "South China Morning Post", powołując się na raport ośrodka analitycznego Stirling Assynt z siedzibą w Londynie.
Prezydent Lech Kaczyński zapowiedział w poniedziałek, że nie podpisze ustawy medialnej. Nie wyklucza natomiast, że pod jego auspicjami mogłaby powstać nowa ustawa.
Prezydent Lech Kaczyński powiedział w poniedziałek, że nie podpisze ustawy medialnej.
Fundamenty najstarszej budowli chrześcijańskiej na Pomorzu odnaleźli archeolodzy w Lubiniu k/Międzyzdrojów (zachodniopomorskie). Archeolodzy są prawie pewni, że są to pozostałości kościoła, założonego w 1124 r. przez świętego Ottona z Bambergu - powiedział prof. Marian Rępkowski, który prowadzi badania archeologiczne.
Do środy rząd musi w rozporządzeniu określić kwoty kryteriów dochodowych uprawniających do świadczeń z pomocy społecznej - pisze "Gazeta Prawna".
Wybitny tancerz i choreograf Witold Gruca zmarł w sobotę w Skolimowie - poinformował w niedzielę portal filmpolski.pl. Miał 82 lata.
W związku z kryzysem ekonomicznym Kościół anglikański zastanawia się nad ewentualnością zredukowania liczby biskupów - poinformował w niedzielę synod generalny tego Kościoła, który obradował w mieście York, na północy Wielkiej Brytanii.
Mieszkańcy, kombatanci, parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich i lokalnych uczestniczyli w niedzielę w obchodach 66. rocznicy pacyfikacji Michniowa (Świętokrzyskie) - wsi, w której hitlerowcy zamordowali ponad 200 mieszkańców.
Szwajcarski zakładnik uprowadzony w styczniu w Nigrze i przetrzymywany przez ugrupowanie Al-Kaida w Islamskim Maghrebie został w niedzielę uwolniony w północnej części sąsiadującego z Nigrem Mali - podały malijskie władze.
12.07. Londyn (PAP) - Piłkarz Manchesteru City i reprezentacji Anglii Micah Richards pokonał wirus świńskiej grypy. Dochodzi do zdrowia w izolatce hotelu na Cyprze, gdzie przebywał na wakacjach. W niedzielę powinien wrócić do kraju.