Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie info.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Aż 80 proc. pracodawców oczekuje pełnego lub częściowego powrotu do biura - wynika z badań, do których dotarła wtorkowa "Rzeczpospolita".
Kuracja będzie refundowana. Jej koszt miesięczny to 25 tys. złotych. Zalecany czas trwania kuracji wynosi 7-8 miesięcy, co oznacza łączny koszt kuracji 175 - 200 tys. zł - poinformował Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Wsparcia ze strony pracodawcy w walce z efektami inflacji nie odczuwa 76 proc. pracowników, a 38 proc. aktywnie szuka nowego miejsca zatrudnienia - wynika z badania serwisu Pracuj.pl.
We Włoszech brakuje 70 tysięcy pielęgniarek i pielęgniarzy, najwięcej na północy kraju - poinformowała krajowa federacja izb tej grupy zawodowej. Zaznaczyła, że sytuacji nie poprawiło przyjęcie dodatkowego personelu w czasie pandemii.
Według nowego regulaminu policjanci chicagowscy nie będą już mogli prowadzić pieszych pościgów za ludźmi tylko dlatego, że uciekają lub popełnili drobne wykroczenia. Może to bowiem zagrażać im samym, osobom ściganym i postronnym.
Wzrost wynagrodzeń w lipcu o co najmniej 8,4 proc. r/r oraz 1,9 proc. m/m prognozuje Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Analitycy resortu spodziewają się też dalszego wzrost przeciętnego zatrudnienia do poziomu 1,9 proc. r/r i 0,4 proc. m/m.
Kobiety, które urodzą dziecko w okresie obniżenia etatu na podstawie tarczy antykryzysowej, pobierają niższe zasiłki macierzyńskie; dostaną więcej pieniędzy, jeśli przerwą płatną opiekę ofiary wypadków - podaje w czwartek "Dziennik Gazeta Prawna".
Polska zajęła 8. miejsce w najnowszym rankingu firmy doradczej PwC oceniającym sytuację kobiet na rynku pracy w krajach OECD. W naszym regionie wyprzedziliśmy Węgry, Czechy, Estonię, Słowację - wynika z Women in Work Index.
Szpitale coraz częściej nie płacą ubezpieczenia zdrowotnego za swoich pracowników. Tylko z tego tytułu winne są ZUS-owi 403 mln zł - pisze we wtorkowym wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".
Lekarze z Porozumienia Zielonogórskiego oraz Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia zadecydowali o przedłużeniu umów z NFZ do końca roku. Fundusz kolejny raz podwyższył im stawki za leczenie starszych pacjentów oraz osób przebywających w domach opieki.